Kupno miejsca w garażu / jak zakupić miejsce w garażu - Dąbska Street

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Izupa
Posty: 29
Rejestracja: 26 sty 2019, 20:10

Re: Kupno miejsca w garażu / jak zakupić miejsce w garażu - Dąbska Street

Postautor: Izupa » 29 sty 2020, 10:07

Nat91 pisze:Sprzedaż miejsc parkingowych z nowych etapów właścicielom mieszkań na przykład z budynku D jest mało prawdopodobna, bo warunki narzuca forma prawna. Po pierwsze to będzie inna wspólnota, więc jak miałaby wyglądać kwestia rozliczania utrzymania części garażowej? Po drugie, garaż to powierzchnia przynależąca do nieruchomości i niezbywalna osobno. Raczej niepoważne byłoby sprzedawanie w pakiecie mieszkania i garażu, które mają różne adresy.

To się zgadza, natomiast powiedziano mi ze „pracują nad rozwiązaniem, które umożliwiłoby sprzedaż miejsca niezależnie od mieszkania dla osob, którym nie udało się do nabyć w budynku D.”


karoloko
Posty: 70
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:50

Re: Kupno miejsca w garażu / jak zakupić miejsce w garażu - Dąbska Street

Postautor: karoloko » 29 sty 2020, 11:40

Dokładnie taką samą odpowiedź słyszę od dłuższego czasu. Moim zdaniem zostawiają sobie furtkę otwartą, gdyby wszystkie miejsca parkingowe nie zostały sprzedane. Pytanie czy w ogóle jest taka możliwość i czy zostaną miejsca? Wątpię.

DĄ24SK
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:47

Re: Kupno miejsca w garażu / jak zakupić miejsce w garażu - Dąbska Street

Postautor: DĄ24SK » 02 mar 2020, 11:46

palbertk pisze:Witam Ja mam do wynajecia pojedyncze miejsce parkingowe w budynku D


Witam,
gdyby była pojawiła się opcja sprzedaży to proszę o mnie pamiętać,
podaje swój nr tel. 667 504 214
pozdrawiam
Tomasz B.



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości