Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 13:17

To z tej okolicy jeszcze kilka zdjęć z tego, jak idzie budowa 8 etapu osiedla Ozon w Krakowie, a tam prace są już całkiem zaawansowane. Zresztą zobaczcie sami poniżej.


Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 13:19

Tu stawianie budynku, jest już stawiana czwarta kondygnacja budynku.

Obrazek

Widać, że będą wysokie okna, a nad okami mieszkań na parterze, to chyba zostawiono takie wstawki na podtynkowe rolety zewnętrzne.

Obrazek

Od innej strony, jak tam byłem, to było dopiero pierwsze piętro robione.

Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 13:23

Tu widać, że na wyższych kondygnacjach jest wykorzystywany pustak ceramiczny do budowy ścian zewnętrznych.

Obrazek

Tablica informacyjna, gdyby sobie ktoś chciał zobaczyć więcej informacji o tej inwestycji.

Obrazek

Ten etap chyba będzie najwyżej położony ze wszystkich dotychczas zbudowanych Ozonów.


Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 13:26

Ulica i chodnik, mniej więcej w takiej odległości od nich powstaje blok.

Obrazek

Choć chyba tu na parterze, będą lokale usługowe, patrząc na te okna, które wyglądają na witrynowe.

Obrazek

Ciekawe, jak tu elewację wykończą, czy to będzie jak etap 7 - po wizualizacjach wychodzi na to, że tak.

Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 13:28

A tu jeszcze widać po sąsiedzku, jak prezentuje się osiedle Nordic od YIT, które stanęło po sąsiedzku.

Obrazek

Co myślicie? Ktoś może kupił mieszkanie albo rozważa i podzieli się swoimi spostrzeżeniami?



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości