Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum
Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum
To z tej okolicy jeszcze kilka zdjęć z tego, jak idzie budowa 8 etapu osiedla Ozon w Krakowie, a tam prace są już całkiem zaawansowane. Zresztą zobaczcie sami poniżej.
Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum
Tu stawianie budynku, jest już stawiana czwarta kondygnacja budynku.

Widać, że będą wysokie okna, a nad okami mieszkań na parterze, to chyba zostawiono takie wstawki na podtynkowe rolety zewnętrzne.

Od innej strony, jak tam byłem, to było dopiero pierwsze piętro robione.

Widać, że będą wysokie okna, a nad okami mieszkań na parterze, to chyba zostawiono takie wstawki na podtynkowe rolety zewnętrzne.

Od innej strony, jak tam byłem, to było dopiero pierwsze piętro robione.
Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum
Tu widać, że na wyższych kondygnacjach jest wykorzystywany pustak ceramiczny do budowy ścian zewnętrznych.

Tablica informacyjna, gdyby sobie ktoś chciał zobaczyć więcej informacji o tej inwestycji.

Ten etap chyba będzie najwyżej położony ze wszystkich dotychczas zbudowanych Ozonów.

Tablica informacyjna, gdyby sobie ktoś chciał zobaczyć więcej informacji o tej inwestycji.

Ten etap chyba będzie najwyżej położony ze wszystkich dotychczas zbudowanych Ozonów.
Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum
Ulica i chodnik, mniej więcej w takiej odległości od nich powstaje blok.

Choć chyba tu na parterze, będą lokale usługowe, patrząc na te okna, które wyglądają na witrynowe.

Ciekawe, jak tu elewację wykończą, czy to będzie jak etap 7 - po wizualizacjach wychodzi na to, że tak.

Choć chyba tu na parterze, będą lokale usługowe, patrząc na te okna, które wyglądają na witrynowe.

Ciekawe, jak tu elewację wykończą, czy to będzie jak etap 7 - po wizualizacjach wychodzi na to, że tak.
Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum
A tu jeszcze widać po sąsiedzku, jak prezentuje się osiedle Nordic od YIT, które stanęło po sąsiedzku.

Co myślicie? Ktoś może kupił mieszkanie albo rozważa i podzieli się swoimi spostrzeżeniami?

Co myślicie? Ktoś może kupił mieszkanie albo rozważa i podzieli się swoimi spostrzeżeniami?
Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości