Prywatność na forum

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
Agnieszkaaaa
Posty: 38
Rejestracja: 18 lut 2018, 15:50

Prywatność na forum

Postautor: Agnieszkaaaa » 15 mar 2018, 18:06

Co sądzicie o tym, aby dostęp do postów na forum mieli tylko zalogowani - zarejestrowani użytkownicy?
Trochę to słabe, że każdy po wpisaniu Osiedle Ozon forum w google widzi wszystko co tutaj piszemy.


oxygen
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Prywatność na forum

Postautor: oxygen » 16 mar 2018, 9:52

Mnie właśnie odpowiada to, że jest jawnie i przejrzyście. Do też pewno pomaga deweloperowi bardziej się starać, skoro widzi, że jest dosyć dokładnie kontrolowany przez mieszkańców i także inni, potencjalni klienci to widzą :) Podobnie jak firma zarządzająca i dostawcy innych usług dla osiedla, ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby opinia o ich pracy szła w świat.

NOWY 2018
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:44

Re: Prywatność na forum

Postautor: NOWY 2018 » 17 mar 2018, 1:38

Czytać każdy może, nie ma nic do ukrycia,a komentarz może tylko osoba zalogowana napisać.Nie widzę powodu aby na . tworzyć ,,kółko różańcowe"


Agnieszkaaaa
Posty: 38
Rejestracja: 18 lut 2018, 15:50

Re: Prywatność na forum

Postautor: Agnieszkaaaa » 29 mar 2018, 18:20

Jak na razie to wszyscy potencjalni klienci widzą, że mamy ze wszystkim problem...począwszy od godzin otwarcia świetlicy a skończywszy na syfie na osiedlu. A to raczej nie "problemy" dewelopera - on ludzi do mieszkań "nie wstawiał" a jedynie okna, swoją drogą jak ktoś z zewnątrz to czyta to jedynie może sobie wizytówkę o mieszkańcach wyrabiać....

oxygen
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Prywatność na forum

Postautor: oxygen » 29 mar 2018, 22:06

Tylko wystarczy poczytać fora innych inwestycji i okazuje się, że mamy typowe problemy nowych osiedli zaraz po tym, jak zaczynają się do nich wprowadzać mieszkańcy :) Spróbujmy podpatrzyć, jak problemy rozwiązują inni, a może i inni nauczą się czegoś od nas. Ja jestem dobrej myśli i cieszę się, że możemy tu o problemach dyskutować - miejmy nadzieję, że dojdziemy tu do sensownego rozwiązania. Lepsze to, niż dzwonienie na straż miejską albo oblepianie cudzych samochodów. Nie mówiąc o tym, że forum jest faktycznie przydatne przy szukaniu mieszkania i później ogarnianiu rzeczy związanych z jego zakupem. A i niech deweloperzy trochę się dowiedzą o tym, jakie są główne problemy stawianych przez nich osiedli.



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości