Osiedle Ozon II w Krakowie - zdjęcia z budowy / opinie / informacje

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
oxygen
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Osiedle Ozon II w Krakowie - zdjęcia z budowy / opinie / informacje

Postautor: oxygen » 14 sie 2020, 11:52

Jak widać, budowa idzie na całego, te dwa pierwsze budynki od frontu, to wydają się mieć już skończoną elewację.

Obrazek

Jak się Wam podobają takie koloru, moim zdaniem jest nieco żywiej niż w pierwszym etapie osiedla Ozon.

Obrazek

A może komuś udało się zrobić jakieś zdjęcia z bliższej odległości i podzieli się nimi na forum?


oxygen
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon II w Krakowie - zdjęcia z budowy / opinie / informacje

Postautor: oxygen » 14 sie 2020, 11:54

Tylko jedno mnie nieco martwi, że jak na razie, to osiedle jest budowane nieco w polach i generalnie nic tam nie ma dookoła, mało infrastruktury.

Obrazek

Budują też drogę dojazdową do osiedla, ale jednak przydałoby się nieco więcej sklepów czy jakiś teren rekreacyjny.

muhabbed88
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 16:11

Re: Osiedle Ozon II w Krakowie - zdjęcia z budowy / opinie / informacje

Postautor: muhabbed88 » 15 gru 2020, 14:34

wygląda to już ciekawie

Obrazek


slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Osiedle Ozon II w Krakowie - zdjęcia z budowy / opinie / informacje

Postautor: slawek » 15 gru 2020, 23:25

muhabbed88 pisze:wygląda to już ciekawie

O ile nie jestem entuzjastą tej lokalizacji, to wygląda to faktycznie całkiem nieźle, podoba mi się też położenie na górce. Przydałoby się tylko więcej terenów zielonych / rekreacyjnych, lepsza komunikacja (może wreszcie będzie kiedyś) i więcej usług, wtedy byłoby całkiem ok :)



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości