Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
tonyxxl
Posty: 457
Rejestracja: 26 wrz 2018, 21:02

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: tonyxxl » 30 maja 2026, 23:10

lżejsze optycznie te budynki niż w poprzednich etapach to na pewno. Przez te oszklone, zamiast murowanych, balkony pewnie. Ale mieszkania z tymi małymi balkonami wyglądają słabo z zewnątrz. Taki PRL i wielka płyta. Dodatkowo widzę, że są "na zakładke", czyli połowa balkonu pod dachem połowa nie...
Ogólnie wyglądaja nie najgorzej te budynki choć szału nie ma. Taki standart z małym plusem.
A można było się postarać i wyróżnić czymś oryginalnym, bo te bloki są przy większym skrzyżowaniu w rejonie i przy torach KST. Nie da się ich nie zauwazyć nawet przejeżdżając tam przelotem.


Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości