Osiedle Ozon a izolacja akustyczna - pytanie

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
M.G.
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2020, 15:22

Osiedle Ozon a izolacja akustyczna - pytanie

Postautor: M.G. » 08 wrz 2020, 15:35

Jestem zainteresowany kupnem mieszkania z drugiego etapu Ozonu, w związku z czym mam proste pytanie do mieszkańców już istniejących bloków na tym osiedlu - czy słyszycie swoich sąsiadów przez ściany/sufity/podłogi? Nie mam na myśli sytuacji gdy ktoś robi głośną imprezę (choć idealnie byłoby nie słyszeć i tego), ale życie codzienne, rozmowy itd. Niestety, na swoim starym mieszkaniu doprowadza mnie to do szewskiej pasji i bardzo chciałbym tego uniknąć.


NOWY 2018
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:44

Re: Osiedle Ozon a izolacja akustyczna - pytanie

Postautor: NOWY 2018 » 09 wrz 2020, 15:39

Ja nie mam takich problemów,a jak będzie na OZON II i w jakiej technologii wykonane ściany tego nie wiem i ty też się nie dowiesz do póki nie zamieszkasz.

M.G.
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2020, 15:22

Re: Osiedle Ozon a izolacja akustyczna - pytanie

Postautor: M.G. » 09 wrz 2020, 16:43

NOWY 2018 pisze:Ja nie mam takich problemów,a jak będzie na OZON II i w jakiej technologii wykonane ściany tego nie wiem i ty też się nie dowiesz do póki nie zamieszkasz.

Dziękuję za odpowiedź. Słyszałem, że technologia jest/będzie podobna, stąd moje pytanie.


megi
Posty: 731
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Osiedle Ozon a izolacja akustyczna mieszkań - pytanie

Postautor: megi » 09 lis 2023, 10:05

I jak wygląda izolacja akustyczna mieszkań w kolejnych etapach z perspektywy mieszkania w nich już przez jakiś czas? Mieszkania są dobrze wygłuszone czy słuchać wszystko, co dzieje się u sąsiadów?



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości