Usługa wykończenia mieszkania pod klucz na Osiedlu Ozon - opinie

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
Mixstep
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2021, 23:15

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz na Osiedlu Ozon - opinie

Postautor: Mixstep » 19 paź 2021, 20:01

Czy ktos z was korzystal z uslugi wykonczenia mieszkania pod klucz w Ozonie. Mozecie podzielic sie wasza opinia. Czy polecacie taka usluge?


oxygen
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Usługa wykończenia mieszkania pod klucz na Osiedlu Ozon - opinie

Postautor: oxygen » 29 gru 2021, 17:53

Podłączam się pod pytanie, czy ktoś korzystał z usług wykończenia mieszkania pod klucz na tym osiedlu i może coś powiedzieć o stosunku ceny do jakości wykonanej pracy?

Awatar użytkownika
radekrad
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2018, 16:38

Re: Usługa wykończenia mieszkania pod klucz na Osiedlu Ozon - opinie

Postautor: radekrad » 31 sty 2022, 11:22

Ja korzystałem w 2018. Nie wiem, czy dalej to wykonuje "Proxa Your Home" ale generalnie polecam. Mieli wtedy dobre ceny, jakość odpowiednia, aczkolwiek trzeba było chwilę zaczekać na swoją kolej wykończenia.


oxygen
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Usługa wykończenia mieszkania pod klucz na Osiedlu Ozon - opinie

Postautor: oxygen » 29 cze 2022, 12:43

Dzięki za podzielenie się opinią. A ktoś może się podzielić informacjami z ostatnich miesięcy, brał ktoś wykończenie na osiedlu Ozon od dewelopera. Jak to wyszło?

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Usługa wykończenia mieszkania pod klucz na Osiedlu Ozon - opinie

Postautor: bobo » 19 gru 2022, 11:19

A jak takie wykończenie sprawdza się z perspektywy czasu? Wszystko działa tak, jak powinno? Wszystkie płytki dobrze się trzymają? Zadowoleni jesteście?



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości