Porównanie Osiedla Ozon (Megapolis) i Osiedla Górka Narodowa (Dom Development) - które jest lepsze?

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
oxygen
Posty: 100
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Porównanie Osiedla Ozon (Megapolis) i Osiedla Górka Narodowa (Dom Development) - które jest lepsze?

Postautor: oxygen » 03 paź 2023, 23:25

Nie wiem czy temat już się gdzieś pojawił, ale jak sądzicie, na którym osiedlu może się lepiej mieszkań. Podzielicie się własnym subiektywnymi opiniami na ten temat.

Obrazek

Osiedla pięknie oddziela od siebie fosa i barierki (choć chyba to jakieś odwodnienie na większe opady). Które z tych osiedli jest Waszym zdaniem lepsze. Chodzi o wygląd bloków, układy mieszkań, dostęp do komunikacji publicznej, dostęp do usług itp. Jak sądzicie, gdzie jest lepiej pod tym względem?


oxygen
Posty: 100
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Porównanie Osiedla Ozon (Megapolis) i Osiedla Górka Narodowa (Dom Development) - które jest lepsze?

Postautor: oxygen » 03 paź 2023, 23:28

No i do mnie chyba nieco bardziej przemawia stonowana estetyka osiedla Górka Narodowa, ale z drugiej strony te spore tarasy na górnych piętrach bloków z osiedla Ozon też wyglądają nieźle. No i mam wrażenie, że na tym pierwszym jest jednak nieco więcej przestrzeni, ale może to tylko złudzenie.

MieszkaniecPolski
Posty: 10
Rejestracja: 11 wrz 2023, 12:32

Re: Porównanie Osiedla Ozon (Megapolis) i Osiedla Górka Narodowa (Dom Development) - które jest lepsze?

Postautor: MieszkaniecPolski » 08 paź 2023, 16:29

Moim zdaniem zdecydowanie domdevelopment. Większe odległości między budynkami ( na ozonie to jakaś patologia), części wspolne zdają się lepiej wyglądać + dużo lokali usługowych i jakieś ogólnodostępne miejsca parkingowe (pod tym względem ozon tylko pasozytuje) Na plus dla ozonu ładna kolorystyka( mocno subiektywne) i forma budynków.


neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Porównanie Osiedla Ozon (Megapolis) i Osiedla Górka Narodowa (Dom Development) - które jest lepsze?

Postautor: neo » 24 paź 2023, 22:22

Spacerując po obu osiedlach, też miałem wrażenie, że więcej przestrzeni jest na osiedlu budowanym przez Dom Development na Górce Narodowej. Ale może to kwestia ułożenia bloków. W każdym razie ma się tam większe poczucie przestrzeni.



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość