Osiedle Ozon Kraków - sprzedaż 8 etapu osiedla / deweloper Megapolis (Górka Narodowa)
Osiedle Ozon Kraków - sprzedaż 8 etapu osiedla / deweloper Megapolis (Górka Narodowa)
Widziałem, że deweloper Megapolis wprowadził właśnie do sprzedaży już 8 etap Osiedla Ozon w Krakowie, ten skończony ma być w Q2 2027. W ramach tego etapu ma powstać 112 nowych mieszkań na 6 kondygnacjach. Metraże mają mieć od 34 do 100 m2, więc od małych do dużych. Do tego ma też zostać wybudowanych 158 miejsc postojowych. Co myślicie o tym etapie, wizualnie moim zdaniem zmiana na plus, tylko jakieś takie małe balkony.
Re: Osiedle Ozon Kraków - sprzedaż 8 etapu osiedla / deweloper Megapolis (Górka Narodowa)
To jeszcze wizualizacje nowych bloków, które mają powstać na Górce Narodowej w Krakowie w ramach Osiedla Ozon, czyli etap 8 tego osiedla, które od dobrych kilku lat powstaje na Prądniku Białym.

Wizualizacja: deweloper Megapolis
Jak dla mnie to dobrze, że wreszcie zaczęli to budować trochę różniące się od siebie, bo te kolorowe bloki, to takie same i można wejść do nieswojego (jak na Miasteczku Studenckim AGH czasem ludzie akademiki mylili).

Wizualizacja: deweloper Megapolis
Rozumiem, że to te bloki, które są już w zaawansowanej budowie nad tym etapem, w którym już mieszkają ludzie i na jego tyłach.

Wizualizacja: deweloper Megapolis
Jak dla mnie to dobrze, że wreszcie zaczęli to budować trochę różniące się od siebie, bo te kolorowe bloki, to takie same i można wejść do nieswojego (jak na Miasteczku Studenckim AGH czasem ludzie akademiki mylili).

Wizualizacja: deweloper Megapolis
Rozumiem, że to te bloki, które są już w zaawansowanej budowie nad tym etapem, w którym już mieszkają ludzie i na jego tyłach.
Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości