Strona 1 z 1

Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

: 08 cze 2026, 13:17
autor: Nowy
To z tej okolicy jeszcze kilka zdjęć z tego, jak idzie budowa 8 etapu osiedla Ozon w Krakowie, a tam prace są już całkiem zaawansowane. Zresztą zobaczcie sami poniżej.

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

: 08 cze 2026, 13:19
autor: Nowy
Tu stawianie budynku, jest już stawiana czwarta kondygnacja budynku.

Obrazek

Widać, że będą wysokie okna, a nad okami mieszkań na parterze, to chyba zostawiono takie wstawki na podtynkowe rolety zewnętrzne.

Obrazek

Od innej strony, jak tam byłem, to było dopiero pierwsze piętro robione.

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

: 08 cze 2026, 13:23
autor: Nowy
Tu widać, że na wyższych kondygnacjach jest wykorzystywany pustak ceramiczny do budowy ścian zewnętrznych.

Obrazek

Tablica informacyjna, gdyby sobie ktoś chciał zobaczyć więcej informacji o tej inwestycji.

Obrazek

Ten etap chyba będzie najwyżej położony ze wszystkich dotychczas zbudowanych Ozonów.

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

: 08 cze 2026, 13:26
autor: Nowy
Ulica i chodnik, mniej więcej w takiej odległości od nich powstaje blok.

Obrazek

Choć chyba tu na parterze, będą lokale usługowe, patrząc na te okna, które wyglądają na witrynowe.

Obrazek

Ciekawe, jak tu elewację wykończą, czy to będzie jak etap 7 - po wizualizacjach wychodzi na to, że tak.

Re: Budowa VIII etapu osiedla Ozon w Krakowie - deweloper Megapolis / zdjęcia i opinie na forum

: 08 cze 2026, 13:28
autor: Nowy
A tu jeszcze widać po sąsiedzku, jak prezentuje się osiedle Nordic od YIT, które stanęło po sąsiedzku.

Obrazek

Co myślicie? Ktoś może kupił mieszkanie albo rozważa i podzieli się swoimi spostrzeżeniami?