Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
eddit.91
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2018, 11:38

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: eddit.91 » 03 sty 2018, 11:43

Mam takie pytanie, może trochę nie w temacie ;) jakie wysokości mają wasze mieszkania?? Bo moje wydaje mi się dosyć niskie... :?


bass
Posty: 38
Rejestracja: 18 cze 2017, 12:28

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: bass » 03 sty 2018, 11:49

A ile ma twoje ?

Wiktor
Posty: 15
Rejestracja: 07 gru 2017, 9:24

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: Wiktor » 03 sty 2018, 11:55

eddit.91 pisze:Mam takie pytanie, może trochę nie w temacie ;) jakie wysokości mają wasze mieszkania?? Bo moje wydaje mi się dosyć niskie... :?

Mamy 261cm


bass
Posty: 38
Rejestracja: 18 cze 2017, 12:28

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: bass » 03 sty 2018, 12:01

ma miec chyba kolo 250 jakos jak sie nie myle

eddit.91
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2018, 11:38

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: eddit.91 » 03 sty 2018, 12:15

Właśnie z tego co widzę na rysunku technicznym to jest tylko 230cm.. i nie wiem czy to jest kwesta tego, że mieszkanie jest na ostatnim piętrze?

Wiktor
Posty: 15
Rejestracja: 07 gru 2017, 9:24

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: Wiktor » 03 sty 2018, 12:18

eddit.91 pisze:Właśnie z tego co widzę na rysunku technicznym to jest tylko 230cm.. i nie wiem czy to jest kwesta tego, że mieszkanie jest na ostatnim piętrze?

Chyba jakaś pomyłka. W budynku nr 35 na 2 piętrze mamy 261 cm w salonie, dokładnie zmierzyłem

darts92
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2017, 19:03

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: darts92 » 03 sty 2018, 17:47

My mamy 255 wysokosc, minimum jakie musi miec mieszkanie to jest 250,wiec nie sadze, by zdarzaly sie nizsze. W budynku 31 mieszkania maja tyle, poniewaz na dole sa lokale uslugowe. Natomiast w pozostalych budynkach powinno byc chyba okoo 260.

vakossa
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2017, 21:06

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: vakossa » 03 sty 2018, 18:15

U nas znalezli troche nieprawidłowości... Niezachowany pion, krzywizny podlogi na wejsciu do pomieszczen, brak kątów prostych, odwrotny spadek parapetów , zmianę niezgodną z projektem przez co drzwi beda otwieraly sie na pokój.. Zarysowania na parapetach i w sumie to tyle.. Z mniej istotnych ktorych nawet nie wpisywalismy to zarysowania na rozetce od klucza z zewnatrz drzwi wejsciowych, malenkie wady fabryczne oszklenia i brak uziemienia wanny chociaz bylo w projekcie, brak oprawek wywietrznikow zewnetrznych w oknach ale tu przez rolety podobno się nie dalo tego zamontować.


aniabagins
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2018, 20:43

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: aniabagins » 03 sty 2018, 21:00

vakossa pisze:U nas znalezli troche nieprawidłowości... Niezachowany pion, krzywizny podlogi na wejsciu do pomieszczen, brak kątów prostych, odwrotny spadek parapetów , zmianę niezgodną z projektem przez co drzwi beda otwieraly sie na pokój.. Zarysowania na parapetach i w sumie to tyle.. Z mniej istotnych ktorych nawet nie wpisywalismy to zarysowania na rozetce od klucza z zewnatrz drzwi wejsciowych, malenkie wady fabryczne oszklenia i brak uziemienia wanny chociaz bylo w projekcie, brak oprawek wywietrznikow zewnetrznych w oknach ale tu przez rolety podobno się nie dalo tego zamontować.

Vakossa, w którym bloku masz mieszkanie ? miałaś jakiegoś fachowca do odbioru ?

oxygen
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Megapolis w inwestycji Osiedle Ozon

Postautor: oxygen » 03 sty 2018, 21:09

vakossa pisze:U nas znalezli troche nieprawidłowości...

I jak, kiedy mają poprawić usterki? Mieli jakieś obiekcie podczas wpisywania ich do protokołu? Odbiór odbywał się w asyście firmy zajmującej się odbiorami mieszkań (takiej, jak opisana pod linkiem), czy udało się obejść bez takiej pomocy?



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości