Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
Luna86
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:20

Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Postautor: Luna86 » 26 mar 2018, 17:47

Czy ktoś wie coś więcej na temat sklepu w bloku 31? Jaki to będzie sklep / kiedy?
Deweloper wspominał w ubiegłym roku, że ma powstać też żłobek i/lub przedszkole chyba w 35? Dziś usłyszałam, że przedszkole? Może ktoś coś wie?


vakossa
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2017, 21:06

Re: Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Postautor: vakossa » 27 mar 2018, 10:12

Jak dla mnie lepiej przedszkole:) chociaż po drugiej stronie 29listopada, przy pętli autobusu 503 sa 2 przedszkola i 2 żłobki, jeden obok drugiego :)

Tamarson
Posty: 81
Rejestracja: 08 kwie 2017, 10:03

Re: Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Postautor: Tamarson » 09 kwie 2018, 8:09

Przedszkole bedzie.
A wiecie kiedy maja otwierac ten sklep?? Tak bardzo by sie tam przydal :D oby to byla zabka :D


Voisine
Posty: 12
Rejestracja: 14 sty 2018, 20:43

Re: Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Postautor: Voisine » 09 kwie 2018, 19:13

Jak pytałam podczas odbioru to mówili o Lewiatanie,ale jeszcze nie było wiadomo do końca, i że chcieliby otworzyć sklep przed wakacjami.

ms32
Posty: 67
Rejestracja: 04 lut 2018, 13:18

Re: Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Postautor: ms32 » 20 kwie 2018, 23:30

a z tym co tam będzie to możne się okazać ze będzie dziwny sklep jak na osiedlu fi..... nic w tym sklepie nie ma ale tez w okolicy nic nie ma i działają....pozatym celowo jest czekać do końca zasiedlenia żeby podnieść cenę sprzedaży lokalu. LOL lewiatnany to mamy 3 w okolicy - kuźnica, Meiera , Węgrzce

Awatar użytkownika
radekrad
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2018, 16:38

Re: Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Postautor: radekrad » 30 maja 2018, 14:44

Za Lewiatanami nie przepadam. Nadal nie rozumiem, jak można było wpaść na taką nazwę dla sklepu :) Dużo chętniej bym widział tam jednak Żabkę.

Ale mam trochę innego rodzaju pytanie. Czy jeśli obok będzie żłobek/przedszkole, to w sklepie będzie można kupić alkohol? Prawdę mówiąc żłobek/przedszkole są mi do szczęścia niepotrzebne, a sklep z zimnym piwem jest na pewno czymś, co byłoby mile widziane :)

Tamarson
Posty: 81
Rejestracja: 08 kwie 2017, 10:03

Re: Sklep / przedszkole - przeznaczenie lokali usługowych na osiedlu Ozon w Krakowie

Postautor: Tamarson » 04 cze 2018, 20:10

Bedzie sprzedaz alkoholu :D :D :D
Uchwala na 18/2018 z pisma przewodniego.



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości