Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
Drzymek
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:15

Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: Drzymek » 27 kwie 2018, 10:16

Orientuje się może ktoś, czy istnieje możliwość aby zgłosić zakończenie remontu tak żeby nie ponosić dalszy kosztów za kontener? Nie chciałem specjalnie otwierać nowego wątku ;)

Może wspomną o tym na jakimś zebraniu...


Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: Xaron » 28 kwie 2018, 2:11

Raczej było by to mało logiczne.
Oznaczało by to że za wywóz gruzu z mieszkań wykańczanych jako pierwsze płacili by solidarnie wszyscy mieszkańcy, a z ostatnich wykańczanych mieszkań tylko nieliczni. Było by to wyjątkowo niesprawiedliwe.

Drzymek
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:15

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: Drzymek » 28 kwie 2018, 22:43

Oczywiście. Brzmi logicznie i tez o tym myślałem. Ale płatność za śmieci a dodatkowo za kontener to tez przesada. No chyba ze za śmieci zaczniemy płacić dopiero od grudnia.


NOWY 2018
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:44

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: NOWY 2018 » 28 kwie 2018, 22:53

Drzymek pisze:Oczywiście. Brzmi logicznie i tez o tym myślałem. Ale płatność za śmieci a dodatkowo za kontener to tez przesada. No chyba ze za śmieci zaczniemy płacić dopiero od grudnia.

Ja nie zacząłem jeszcze wykończenia mieszkania a muszę płacić za kontener i za śmieci i to dla mnie oczywiste.
Uważam że nie można tak podchodzić do tego tematu jak widzisz ja tez partycypuje w wywóz tego gruzu (twojego też) a nie wrzuciłem jeszcze połówki cegły.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2018, 23:02 przez NOWY 2018, łącznie zmieniany 1 raz.

Drzymek
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:15

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: Drzymek » 28 kwie 2018, 22:58

NOWY 2018 pisze:
Drzymek pisze:Oczywiście. Brzmi logicznie i tez o tym myślałem. Ale płatność za śmieci a dodatkowo za kontener to tez przesada. No chyba ze za śmieci zaczniemy płacić dopiero od grudnia.

Ja nie zacząłem jeszcze wykończenia mieszkania a muszę płacić za kontener i za śmieci i to dla mnie oczywiste.

A na fakturze już miałeś doliczone śmieci?

ms32
Posty: 67
Rejestracja: 04 lut 2018, 13:18

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: ms32 » 29 kwie 2018, 18:47

ktoś fajnie to zaplanował......ciekawe ile miesięcy będziemy płacić za kontenery jeszcze - do końca roku ?? wywóz jednego to około 400-500 zł a najbardziej skorzystała na tym firma wykonująca remonty w mieszkaniach pod klucz działająca na zlecenie MEGAPOLIS. Poza tym można było dołożyć kontener tylko np na tekturę i oddawać go firmie recyglingowej za darmo w ramach darmowego odebrania -lub za symboliczna kwotę. Cóż jak sami nie zadbany o swoje to nikt o to nie zadba

Tamarson
Posty: 81
Rejestracja: 08 kwie 2017, 10:03

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: Tamarson » 29 kwie 2018, 19:42

Kontener bedzie do konca roku 2018 (czytalam dzis wyslane wczesniej pismo z ozonu)

NOWY 2018
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:44

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: NOWY 2018 » 29 kwie 2018, 22:14

Wszyscy płacimy za kontener,a wykonawca pod klucz (MEGAPOLIS) robi dla najemcy który płaci za kontener,jeszcze 2/3 mieszkań nie zaczęło (wykończenia) jeszcze parę mieszkań nie sprzedanych.
Przy innym systemie gdyby każdy zamówił sobie kontener na gruz i inne odpady to by dopiero kosztowało na parkingu stało by 10 kontenerów i wszyscy by pilnowali oby mu ktoś nie podrzucił odpadów do ,,jego "kontenera- rano obudził by się a tu kontener pełny :o to przykład mojego kuzyna który zamówił kontener mały przy remoncie mieszkania w N.Hucie, jeszcze nie zaczął remontu a kontener był prawie pełny.
Inna sprawa ze można by kartony lepiej upchać i pognieść więcej by weszło.


ms32
Posty: 67
Rejestracja: 04 lut 2018, 13:18

Re: Zakończenie remontu mieszkania a opłaty za kontener budowlany - Osiedle Ozon

Postautor: ms32 » 29 kwie 2018, 22:42

system systemem ale recykling tektury mógłby być - w tym momencie połowa jak nie 3/4 kontenera to tektury z sprzętów AGD



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość