[Etap I] Zebranie wspólnoty mieszkaniowej / pomysły do uchwał - Osiedle Ozon

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
oxygen
Posty: 94
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: [Etap I] Zebranie wspólnoty mieszkaniowej / pomysły do uchwał - Osiedle Ozon

Postautor: oxygen » 16 maja 2018, 14:21

Jeżeli chodzi o ogródki, to nie wiem czy jest z czego robić tu problem, z tego, co widziałem na innych osiedlach, to wiele osób zakłada różne drewniane płotki, słomianki itp., żeby lepiej odgrodzić swoje ogródki, nie wiem dlaczego u nas miałby to być problem. Pewnie lepiej, jeśli takie elementy byłyby podobnej wysokości pod całym blokiem, ale to pewnie będzie trudne do osiągnięcia. W każdym razie nie ma tu chyba powodów do żadnych sporów, ani nie ma to znaczenia dla wspólnoty mieszkaniowej, bo to chyba nie jest przez nią regulowane, jaki sobie kto płotek założy, o ile nie wybuduje muru z drutem kolczastym ;)


NOWY 2018
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:44

Re: [Etap I] Zebranie wspólnoty mieszkaniowej / pomysły do uchwał - Osiedle Ozon

Postautor: NOWY 2018 » 16 maja 2018, 19:01

Wywołany do tablicy przez ,,forumowiczki " odpowiadam.
Dokładnie przeczytać swoje wypowiedzi pełne pretensji , aczkolwiek niektóre uzasadnione.
W moich wypowiedziach kierunkowałem w kwestiach prawnych i technicznych-choćby ogrodzenia które graniczy z częścią wspólna i gwarancji na ogrodzenie.
Parking czyli wolne miejsca, jak umiecie czytać, nie tylko ja wypowiadałem się negatywnie o tych miejscach,być może jest więcej osób które mają swoje zdanie ale nie wypowiadają się .
Czas pokaże kto miał racje. Na razie jest mało mieszkańców wiec kworum na zebraniu będzie małe,ale jak to wygląda ze strony prawnej same się przekonacie.
Może nawet będziecie w zarządzie wspólnoty a wtedy zacytuje ,,
Agnieszkaaaa pisze:Fajnie byłoby rządzić wszystkimi / WSZYSTKIM- ale nie tędy droga.

A co do miejsc parkingowych...skoro przewidziano, to cuż kto pierwszy ten lepszy...życie:)



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość