Próg do drzwi wejściowych i jego montaż w wykończonym mieszkaniu - os. Ozon

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
agnieszka1992
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2017, 18:47

Próg do drzwi wejściowych i jego montaż w wykończonym mieszkaniu - os. Ozon

Postautor: agnieszka1992 » 23 maja 2018, 11:15

Czy macie już zamontowany próg do drzwi wejściowych do mieszkania, który otrzymaliśmy od dewelopera? Jeśli tak, to czy też mieliście z tym problem, bo płytki z korytarza są położone za głęboko przez co różnica w poziomach podłogi z korytarza a mieszkania jest dość duża? Czy ten problem występuje tylko u mnie? Jakieś rady jak takie coś rozwiązać? ; )


vakossa
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2017, 21:06

Re: Próg do drzwi wejściowych i jego montaż w wykończonym mieszkaniu - os. Ozon

Postautor: vakossa » 23 maja 2018, 12:56

U nas dokladnie to samo.. Plytki w mieszkniu niżej niz na korytarzu. Na dodatek mamy zle docięty i niestety nie ma mozliwosci odkupić drugiego bo mają wyliczone co do 1szt. :/

agnieszka1992
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2017, 18:47

Re: Próg do drzwi wejściowych i jego montaż w wykończonym mieszkaniu - os. Ozon

Postautor: agnieszka1992 » 23 maja 2018, 13:10

To ciekawe, jak oni robili te podłogę, że te progi nijak nie pasują... U nas pan monter będzie ten próg docinał. Mam nadzieję, że coś wymyśli i będzie to ładnie wyglądało, bo jak na razie słabo to widzę.


ms32
Posty: 67
Rejestracja: 04 lut 2018, 13:18

Re: Próg do drzwi wejściowych i jego montaż w wykończonym mieszkaniu - os. Ozon

Postautor: ms32 » 23 maja 2018, 23:17

z tymi progami jest tak ze były liczone dla najwyższej wysokości podłogi czyli deski drewnianej 1 cal......a ze płytki maja 1cm to niestety trzeba nadkładać u nas wykonawca podkleił to na kleju montażowym i jest ok. lol jakbyśmy wiedzieli to pewnie grubsze płytki i podkłady pod panele kupili ;)

agnieszka1992
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2017, 18:47

Re: Próg do drzwi wejściowych i jego montaż w wykończonym mieszkaniu - os. Ozon

Postautor: agnieszka1992 » 04 lip 2018, 12:06

Odświeżam temat, bo może ktoś ma podobny problem, a mianowicie, okazało się, że drzwi wejściowe w naszym mieszkaniu są trochę za nisko w pionie, przez co nie da się zamontować progu, bo drzwi się nie zamkną. Sprawę zgłosiłam (po odsyłaniu do różnych osób, w końcu przyjęto moje zgłoszenie), myślałam, że szybko usterka zostanie naprawiona, bo co za problem wyregulować drzwi - jednak myliłam się, od 4 tygodni nie mogę się doprosić o jakikolwiek kontakt ze strony serwisu, a pani od dewelopera nic nie wie. Może mi ktoś doradzić, co mogę w takiej sytuacji?

fiołek
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2018, 0:39

Re: Próg do drzwi wejściowych i jego montaż w wykończonym mieszkaniu - os. Ozon

Postautor: fiołek » 30 lis 2018, 23:09

A ja wszędzie czytam, że dobry montaż drzwi wejściowych to podstawa.



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości