Brzydki zapach z umywalki / jaka przyczyna / jak się pozbyć - os. Ozon Kraków

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
agnieszka1992
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2017, 18:47

Brzydki zapach z umywalki / jaka przyczyna / jak się pozbyć - os. Ozon Kraków

Postautor: agnieszka1992 » 04 cze 2018, 8:25

U mnie woda nie śmierdzi. Ale mam problem z przykrym zapachem z umywalki, gdy przez dłuższy czas nie korzystano z kranu (np. po nocy) strasznie śmierdzi. Czy to wina syfonu/złego montażu czy coś z instalacją jest nie tak?
Też zgadzam się z tym, że ciśnienie wody, zwłaszcza ciepłej jest bardzo słabe...


oxygen
Posty: 94
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Brzydki zapach z umywalki / jaka przyczyna / jak się pozbyć - os. Ozon Kraków

Postautor: oxygen » 22 cze 2018, 15:16

agnieszka1992 pisze:Ale mam problem z przykrym zapachem z umywalki, gdy przez dłuższy czas nie korzystano z kranu (np. po nocy) strasznie śmierdzi. Czy to wina syfonu/złego montażu czy coś z instalacją jest nie tak?

Obstawiałbym, że to wina syfonu, bo to w nim powinna stać woda, która odcina umywalkę od rur kanalizacyjnych. Czyli albo kwestia montażu, albo wada syfonu. Może też być tak, że przy szczelnie zamkniętych oknach i wentylacji mechanicznej, może zasysać powietrze z rur kanalizacyjnych. Też warto wziąć taki wariant pod uwagę :)



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości