Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: Marteusz » 13 gru 2017, 16:00

Cześć,
dobre wiadomości, dzisiaj dzwoniła Pani z Inter-budu i rozpoczęli sprzedaż miejsc postojowych bez względu na wielkość mieszkania.
A że wcześniej zapisaliśmy się na listę rezerwową to od razu zdecydowaliśmy się na zakup.
Mogliśmy sobie wybrać z pozostałych 10 miejsc pojedynczych.
Mateusz
niezwykły_nick pisze:oglądaliśmy też inne mieszkania i to MHouse jak dla nas ma najwięcej minusów, dla nas musem jest zakup miejsca postojowego a inter-bud bezprawnie to ogranicza, trzeba kupić większe mieszkanie, a nie takie jak planowaliśmy.


Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: Marteusz » 14 gru 2017, 10:47

Hej muszę uściślić jedna kwestię, bo pytacie o miejsca w garażu.
Tylko dlatego udało nam się kupić miejsce bo byliśmy na początku listy rezerwowej.
Mateusz

Marteusz pisze:Cześć,
dobre wiadomości, dzisiaj dzwoniła Pani z Inter-budu i rozpoczęli sprzedaż miejsc postojowych bez względu na wielkość mieszkania.
A że wcześniej zapisaliśmy się na listę rezerwową to od razu zdecydowaliśmy się na zakup.
Mogliśmy sobie wybrać z pozostałych 10 miejsc pojedynczych.
Mateusz

niezwykły_nick
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2017, 8:58

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: niezwykły_nick » 14 gru 2017, 19:24

Marteusz pisze:Hej muszę uściślić jedna kwestię, bo pytacie o miejsca w garażu.
Tylko dlatego udało nam się kupić miejsce bo byliśmy na początku listy rezerwowej.
Mateusz

Marteusz pisze:Cześć,
dobre wiadomości, dzisiaj dzwoniła Pani z Inter-budu i rozpoczęli sprzedaż miejsc postojowych bez względu na wielkość mieszkania.
A że wcześniej zapisaliśmy się na listę rezerwową to od razu zdecydowaliśmy się na zakup.
Mogliśmy sobie wybrać z pozostałych 10 miejsc pojedynczych.
Mateusz

tak z ciekawości. Dawno wpisywałeś się na listę rezerwową?


Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: Marteusz » 14 gru 2017, 21:25

Jakiś czas temu, była to spontaniczna decyzja.

niezwykły_nick pisze:tak z ciekawości. Dawno wpisywałeś się na listę rezerwową?

Angelika
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2017, 20:53

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: Angelika » 16 gru 2017, 22:14

Dzień dobry, my kupowaliśmy mieszkanie w czerwcu i wtedy też trafiliśmy na miejsce 8 w liście rezerwowej na kupno miejsca postojowego w garażu. W tym tygodniu otrzymałam telefon z informacją, że wskoczyłam już na pierwsze miejsce :)

Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: Marteusz » 17 gru 2017, 14:34

Zdecydowaliście się?

Angelika pisze:Dzień dobry, my kupowaliśmy mieszkanie w czerwcu i wtedy też trafiliśmy na miejsce 8 w liście rezerwowej na kupno miejsca postojowego w garażu. W tym tygodniu otrzymałam telefon z informacją, że wskoczyłam już na pierwsze miejsce :)

Angelika
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2017, 20:53

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: Angelika » 17 gru 2017, 15:55

Tak, zdecydowaliśmy się na zakup :) Bez miejsca postojowego nie wyobrażam sobie łatwego żywota na tym i tak już ciasnym osiedlu :)

freeman012
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 14:30

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: freeman012 » 19 gru 2017, 14:33

Gwoli ścisłości (dzisiaj rozmawiałem z InterBudem):


1. TYLKO ludzie z listy rezerwowej mają szansę na miejsca postojowe w drugiej turze
2. TYLKO w wypadku, gdy pierwotni kupujący zrezygnowali z zakupu
3. NIE ma mowy o żadnej sprzedaży miejsc poza kolejką/dla mieszkań poniżej metrażu itp. :)

My niestety się nie załapiemy. Może ktoś akurat będzie chętny takie miejsce wynajmować, wtedy może się uda.


Napisałem też do biura centralnego maila w sprawie naszego nieszczęsnego ogrzewania - wychodzi na to, że wysłane zostały nam pisma od prezesa IB listem poleconym. Moje jeszcze nie dotarło, zobaczymy jak się pojawi.


artur125
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2017, 12:17

Re: Zakup miejsca postojowego do mniejszego mieszkania - M House Kraków (Inter-Bud)

Postautor: artur125 » 19 gru 2017, 17:13

@freeman012 skontaktuj się proszę ze mną w sprawie miejsca postojowego - 505 960 538

freeman012 pisze:Gwoli ścisłości (dzisiaj rozmawiałem z InterBudem):

1. TYLKO ludzie z listy rezerwowej mają szansę na miejsca postojowe w drugiej turze
2. TYLKO w wypadku, gdy pierwotni kupujący zrezygnowali z zakupu
3. NIE ma mowy o żadnej sprzedaży miejsc poza kolejką/dla mieszkań poniżej metrażu itp. :)

My niestety się nie załapiemy. Może ktoś akurat będzie chętny takie miejsce wynajmować, wtedy może się uda.

Napisałem też do biura centralnego maila w sprawie naszego nieszczęsnego ogrzewania - wychodzi na to, że wysłane zostały nam pisma od prezesa IB listem poleconym. Moje jeszcze nie dotarło, zobaczymy jak się pojawi.



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości