Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
kingab
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 20:48

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: kingab » 18 paź 2017, 14:53

Niestety nie posiadam wiecej zdjec. Przeszklenie jest ale narazie nie prezentuje sie dobrze bo jest bardzo brudno, gruz, kurz itd. Nie mam tez zdjec elewacji z drugiej strony bo nie da sie tam wejsc na budowę a na balkonie nie ma barierki wiec tez nie moglismy wyjsc. A cos konkretnego Cie interesuje w tej elewacji? Bo raczej bedzie tak samo jak po drugiej stronie :D a co do kruczkow w umowach..skoro podobno mozna sie na to nie zgodzic...? Inna sprawa myślicie ze inni deweloperzy sa święci? Ja juz te historie powyzej widzialam zanim kupilismy mieszkanie a poza tym raczej spotkalam sie z przychylnymi opiniami o interbudzie. Natomiast opinie o innych np budimex...to takich dramatycznych nie widzialam dawno :D


Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: Marteusz » 02 lis 2017, 9:38

Hej był ktoś ostatnio w rejonie naszej budowy? Jak idzie budowa> Jakiejś zdjęcia?

Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: Marteusz » 14 gru 2017, 21:29

Pare zdjęć z dzisiaj

Obrazek

Obrazek

Obrazek



lempartus
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2017, 14:52

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: lempartus » 23 sty 2018, 21:48

w piątek mój przyszły wykonawca remontu był na wizji lokalnej w środku i tu co wyjątkowe wypowiadał się w samych superlatywach jeśli chodzi o jakość wybudowanego mieszkania. Oczywiście zobaczymy jak to będzie w czasie fizycznego odbioru :)

tiger76
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2018, 12:22

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: tiger76 » 29 mar 2018, 22:50

Ktoś miał bardzo oryginalny pomysł z tarasem :lol: Jak zamontują szyby przy widocznych barierkach to ciekawe kto będzie wyrywał chwasty i sprzątał ewentualne śmieci
Załączniki
11.jpg
11.jpg (197.36 KiB) Przejrzano 9908 razy

dzikilogin
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2018, 8:50

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: dzikilogin » 03 cze 2018, 17:16

witam sąsiadów,

byłam dziś na budowie, przejść się, między innymi w celu popatrzenia na widok z 10 piętra (z klatki schodowej od strony południowej). Niestety coś takiego zobaczyłam. Jest ewidentnie przeciek z dachu na klatkę schodową. Dodam tylko, że nie mam mieszkania na tym piętrze aczkolwiek widząc coś takiego czuję, że deweloper bardzo słabo postawił na jakość :evil:

I teraz pytanie - jako, że to jest nasza część wspólna i prawdopodobnie będziemy musieli taką naprawę pokryć z funduszu remontowego... chyba, że jeszcze to deweloper powinien naprawić w ramach usterek...? Czy ktoś coś wie w jaki sposób to powinno być załatwione?
Załączniki
3.png
3.png (217.97 KiB) Przejrzano 9752 razy
2b.png
2b.png (223.07 KiB) Przejrzano 9752 razy
2.PNG
2.PNG (224.48 KiB) Przejrzano 9752 razy

neo
Posty: 445
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: neo » 03 cze 2018, 18:26

Coś takiego powinno się zgłaszać chyba przy odbiorach mieszkania. Później powinien to chyba zgłaszać zarządca budynku, tylko ciekawe na ile można w tej sprawie na niego liczyć. Mam małą nadzieję, że tak :)


dzikilogin
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2018, 8:50

Re: Budowa inwestycji M House w Krakowie przez Inter-Bud - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: dzikilogin » 04 cze 2018, 10:16

neo pisze:Coś takiego powinno się zgłaszać chyba przy odbiorach mieszkania. Później powinien to chyba zgłaszać zarządca budynku, tylko ciekawe na ile można w tej sprawie na niego liczyć. Mam małą nadzieję, że tak :)

myślę, że w tym tygodniu podejdę na budowę i wskażę to miejsce do poprawki, tym bardziej, że cały czas czekam na usunięcie usterek w moim mieszkaniu to niech za jednym zamachem (wynajęciem ekipy remontowej) poprawią ten 'defekt'.



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość