Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
freeman012
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 14:30

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: freeman012 » 22 mar 2018, 10:03

Rozumiem, że lista i kolejność ustalana przez Interbud na podstawie postępów w wykończeniu?


Pozdrawiam,
Paweł


quarx
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2018, 12:17

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: quarx » 22 mar 2018, 14:16

Lista ustalana metodą "kto pierwszy ten wyżej na liście". Postępy Interbudu mają wpływ tylko na to, kiedy zaczną się odbiory mieszkań.

lempartus
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2017, 14:52

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: lempartus » 23 mar 2018, 18:22

zgadza sie, ja jestem na 10 pozycji


motylcio89
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2018, 17:27

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: motylcio89 » 24 mar 2018, 23:12

Dalej nie rozumiem. Kto pierwszy kupił? Czy kto pierwszy zapisze się u kierownika budowy?

noran
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2017, 18:57

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: noran » 26 mar 2018, 22:38

Żeby zapisać się na odbiór mieszkania to trzeba zadzwonić do biura sprzedaży .Tam jest tworzona lista.Pozdrawiam

Marianoitaliano
Posty: 7
Rejestracja: 24 mar 2017, 12:25

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: Marianoitaliano » 27 mar 2018, 10:53

Ja się zastanawiam, czy to jest w ogóle realne biorąc pod uwagę, że budowa podobno ma się zakończyć 10 kwietnia, żeby w dwa tygodnie uzyskać wszelkie pozwolenia i zacząć odbiory pod koniec kwietnia.

freeman012
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 14:30

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: freeman012 » 27 mar 2018, 12:41

noran pisze:Żeby zapisać się na odbiór mieszkania to trzeba zadzwonić do biura sprzedaży .Tam jest tworzona lista.Pozdrawiam


Dzięki za informację. Jestem na 31 miejscu - realnie pewnie połowa-koniec maja. Chociaż gdybać można :)

bsm
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2018, 11:45

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: bsm » 27 mar 2018, 12:55

Szanowni Państwo,
Aby rozwiać Państwa wątpliwości, napiszę jak wygląda procedura odbiorowa mieszkań.
1. Po zakończeniu budowy czekamy na decyzję pozwolenia na użytkowanie budynku. Jak tylko uzyskamy prawomocną decyzję będziemy Państwa informować o możliwości odbioru mieszkania, pod warunkiem zapłaty całej ceny mieszkania i ewentualnie kosztów zmian lokatorskich (jeśli takie były) oraz rozliczenia powierzchni powykonawczych mieszkań. O kwocie wynikającej z powyższych rozliczeń oraz terminie odbioru poinformujemy Państwa w pismach.
2. Niektórzy z Państwa dzwonią do biura sprzedaży mieszkań i informują, że chcieliby odebrać mieszkanie jak najszybciej. W związku z czym notujemy nazwiska tych osób. Nie jest to jednak OFICJALNA LISTA ODBIOROWA tylko lista utworzona grzecznościowo. Proszę mieć na uwadze, że przed odbiorem należy uregulować wszystkie należności.
Z poważaniem BSM


fero
Posty: 92
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: fero » 01 kwie 2018, 21:57

bsm pisze:Szanowni Państwo,
Aby rozwiać Państwa wątpliwości, napiszę jak wygląda procedura odbiorowa mieszkań.

No proszę, da się profesjonalnie podejść do tematu i polityki informacyjnej względem stawianych inwestycji? :) Cieszy, że przedstawiciele dewelopera czytają forum i zależy im na tym, żeby pomagać w rozwiązywaniu kwestii, które są dyskusyjne. Na pewno plus dla dewelopera Inter-Bud :)

adam.A
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2018, 8:01

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: adam.A » 08 kwie 2018, 20:06

wiadomo coś na temat terminów, ktoś wspominał o końcu miesiąca..?

właśnie skorzystałem i wstępnie zarezerwowałem termin u ekipy, która będzie odbierała mi mieszkanko z miejscem postojowym i kom lokatorską;)
gdyby, ktoś chciał skorzystać- przysługuję Nam rabat na tą inwestycję! Bardzo miło z ich strony :D
długo zastanawiałem się jaką ekipę/firmę wybrać- poczytałem trochę recenzji i nie miałem wątpliwości.
Ponadto jak się później okazało- znajomy w pracy- również korzystał z ich usług, dzięki czemu zaoszczędził sporo nerwów, deweloper był zobowiązany usunąć wszystkie usterki w terminie;) - co do jednej wynegocjowali mu spory zapas materiału:))
Namiary na NICH, gdyby ktoś coś: *5 7 9-0 6 6-4 9 2*



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości