Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: Marteusz » 30 wrz 2017, 16:38

MarzenaS pisze:Myślę, że w kwietniu mogą już być odbiory mieszkań ;)

Wszystko na to wskazuje bo mieszkania są ukończone w 90%, tylko klatki i infranstruktura zewnętrzna.
Jak tak dalej będzie szło to myślę że kwieciej, maj będzie!


freeman012
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 14:30

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: freeman012 » 28 gru 2017, 9:41

Hej,

my pytając o ewentualne odbiory jakiś miesiąc-dwa temu uzyskaliśmy informację, że odbiory techniczne to marzec/kwiecień 2018.
Później wszystko zależy od tego, ile usterek znajdziecie przy odbiorze i jak długo zejdzie z ich naprawą przez dewelopera(oby nie trafiły nam się żadne!). No i doliczyć trzeba czas na papierologię związaną z przepisaniem własności, wpis do księgi, notariusz itp.

Agnesqe
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2018, 14:13

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: Agnesqe » 22 sty 2018, 14:25

Tydzień temu usłyszeliśmy informacje, że cały Maj poświęcą na odbiory mieszkań. Dodam, że nie ma czegoś takiego jak wpis do księgi wieczystej. W dniu odbioru mieszkania, lokal musi już być wpisany do księg. Jest tylko kwestia notarialna ;)


Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: Marteusz » 04 lut 2018, 20:07

Pol pisze:Macie Państwo kogoś do odbioru? Pomału zaczynamy kogoś szukać. Wiecie jak tj. Lepiej wstępnie rezerwować terminy.


U brata byli ..com/odbiormieszkania i był bardzo zadowolony. Kilka rzeczy znaleźli które deweloper musiał poprawić.

Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: Marteusz » 04 lut 2018, 20:22

Pol pisze:na jakiej inwestycji brat odbierał?

tutaj:
skowronia.pl

Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Terminy odbioru mieszkań od dewelopera - M-House Kraków

Postautor: Marteusz » 17 mar 2018, 12:46

Czy ktoś posiada świeże informacje kiedy rozpoczną się odbiory mieszkań? Kwiecień? Maj a może Czerwiec?
Mateusz Kęsek

lempartus
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2017, 14:52

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: lempartus » 17 mar 2018, 17:54

jak ostatnio rozmawiałem z biurem sprzedazy dostałem info że koniec budowy w kwietniu a odbiory od maja.
W ostatni weekend szorowali nasze okna w mieszkaniach, więc to już naprawdę finisz.
Spróbuje po weekendzie zadzwonić do kierownika budowy, on powinien być najlepiej zorientowany w temacie

freeman012
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2017, 14:30

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: freeman012 » 19 mar 2018, 12:27

Jakieś wieści od kierownika budowy?:)


lempartus
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2017, 14:52

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: lempartus » 19 mar 2018, 18:28

ok 10 kwietnia zakonczenie budowy, planowany odbiór mieszkań zacznie się pod koniec kwietnia/ na początku maja w zależności od tego jak szybko uda się otrzymać pozwolenie na użytkowanie bloku

quarx
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2018, 12:17

Re: Kiedy odbiór nowego mieszkania od dewelopera Inter-Bud - M House Kraków

Postautor: quarx » 20 mar 2018, 12:23

Jest już lista z kolejnością odbioru mieszkań (dzisiaj było już na niej ponad 10 osób). Podobno tempo odbioru mieszkań to będzie 3-5 dziennie więc jak łatwo policzyć będzie to dość długo trwało dla osób z końca listy. Dzisiaj słyszałem, że odbiory od początku Maja, ale myślę, że sami jeszcze dokładnie nie wiedzą (równie dobrze to może być np. tydzień przed końcem Kwietnia)



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość