Parkowanie w sąsiedztwie bloku i w okolicy - M House Kraków od Inter-Bud

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
noran
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2017, 18:57

Parkowanie w sąsiedztwie bloku i w okolicy - M House Kraków od Inter-Bud

Postautor: noran » 15 lis 2017, 19:30

Witam, też dzisiaj oglądałem mieszkania w tej inwestycji.Faktycznie miejsc postojowych jest tylko 55 w garażu podziemnym i tylko 4 w okół bloku.mam również wątpliwości co do ogrzewania i ciepłej wody ,ponieważ blok ten nie będzie podłączony do sieci miejskiej Kotłownia będzie zasilana gazem.Czynsze 6.50 zł/m2 ale czy przez ogrzewanie gazem szybko nie wzrosną? może jest ktoś na forum mieszkający w bloku ogrzewanym własną kotłownią?W środku kończą wylewki,instalacje i tynki mozna powiedzieć skończone a klatki schodowe są flizowane ,formowany jest też plac wokół budynku .pozdrawiam


fredo
Posty: 164
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Parkowanie w sąsiedztwie bloku i w okolicy - M House Kraków od Inter-Bud

Postautor: fredo » 24 gru 2017, 0:01

niezwykły_nick pisze:Jakie kupiliście mieszkania i czy kupowaliście miejsce? Czy ktoś wie w ogóle ile mają tych miejsc postojowych? Mieszkań jest sporo, a w okół bolku chyba nie będzie za bardzo gdzie parkować. I jeszcze pytanie do osób które kupiły - czy są jakieś możliwości negocjacji ceny czy nie ma o tym mowy?

Meier-a pisze:Witam
Jestem mieszkańcem ze wspólnoty dwóch bloków stojących dokładnie naprzeciwko budowanego m-house i chciałbym szczególną uwagę zwrócić Państwu na ilość miejsc parkingowych jaką przewidział deweloper dla tego bloku - jak już wielokrotnie przytoczono trochę ponad 50 na ok 150 mieszkań :lol: , przy czym prawie wszystkie w podziemiu (przy budynku kilka bo prawie całą powierzchnię działki zajmuje sam blok). Czy zastanawialiście się Państwo przyszli mieszkańcy lub osoby rozważające kupno gdzie będziecie parkować? (pomijam tych szczęśliwców co mogli wykupić i wykupili miejsce w podziemiu). Na wąskiej ulicy która biegnie przez osiedle nie ma szans na zostawienie auta bo autobusy tędy jeżdżące mają problem w zygzaku jaki jest naprzeciwko bloku, jeśli ktoś tu był fizycznie i widział parkingi w pobliżu to niech sobie uświadomi, że to są parkingi prywatne będące własnością poszczególnych bloków/wspólnot a nie publiczne, nawet jeśli nie są ogrodzone to są oznakowane. Moja wspólnota dysponuje całkiem sporym, jak na krakowskie dzikie deweloperki, terenem z 90 miejscami parkingowymi na ok 140 mieszkań i jest czasami problem z zaparkowaniem gdy przyjedzie się w nieodpowiednim czasie.Częściowo teren mamy odgrodzony a częściowo niestety nie, bo przebiega przez działkę droga służebna do dalszych bloków, i o ile teraz jeszcze jest względnie to z całą stanowczością nie zamierzam stać z założonymi rękami, gdy w za kilka miesięcy ze 100 dodatkowych aut będzie parkować na nie swojej własności i zastawiać nasze miejsca! Myślę że z innych wspólnot ludzie zareagują podobnie. Nie wiem na co liczą ludzie kupujący mieszkanie w m-house bez parkingu mający auto, może że jakoś to będzie? Kolega właśnie kupił tak mieszkanie, 3 razy już zapłacił mandat i parkuje teraz prawie pół kilometra od bloku.

Mnie zastanawia jak będzie w przyszłości z parkowaniem pod blokiem M House i w ogóle, w tej okolicy, w której Inter-Bud stawia swoją inwestycję. Myślicie, że faktycznie każdy z samochodem będzie miał swoje miejsce postojowe i uda się utrzymać porządek :?:

Marteusz
Posty: 36
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:26

Re: Parkowanie w sąsiedztwie bloku i w okolicy - M House Kraków od Inter-Bud

Postautor: Marteusz » 24 gru 2017, 9:26

Ile razy tam przyjeżdżam to mam problem z zaparkowaniem, natomiast dojdzie około 90 dodatkowych samochodów. Pod samym blokiem to będą miejsca tylko dla klientów delikatesów.



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości