Grunt gminy tzn. użytkowanie wieczyste - M House Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
tiger76
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2018, 12:22

Grunt gminy tzn. użytkowanie wieczyste - M House Kraków

Postautor: tiger76 » 27 mar 2018, 12:26

witam,

nikt na forum jeszcze nie poruszył chyba tego tematu. Zainteresowałem się ostatnią tą inwestycją, ale pierwsze o czym mnie poinformował mój doradca to, że jest tam użytkowanie wieczyste, a nie własność.


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Grunt gminy tzn. użytkowanie wieczyste - M House Kraków

Postautor: kwk » 27 mar 2018, 12:48

Sporo inwestycji w Krakowie ma taką własność gruntu.

Marianoitaliano
Posty: 7
Rejestracja: 24 mar 2017, 12:25

Re: Grunt gminy tzn. użytkowanie wieczyste - M House Kraków

Postautor: Marianoitaliano » 27 mar 2018, 18:52

tiger76 pisze:witam,

nikt na forum jeszcze nie poruszył chyba tego tematu. Zainteresowałem się ostatnią tą inwestycją, ale pierwsze o czym mnie poinformował mój doradca to, że jest tam użytkowanie wieczyste, a nie własność.

Czy Twój doradca moze podać źródło tych informacji?


tiger76
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2018, 12:22

Re: Grunt gminy tzn. użytkowanie wieczyste - M House Kraków

Postautor: tiger76 » 27 mar 2018, 21:07

Dopytam w dniu jutrzejszym, natomiast w poniższym ogłoszeniu też jest zawarta ta informacja

biura.pl/pl/obiekt/opis/165biuraplib3/typ/1/sprzedaz-wynajem-krakow-ul-meiera-16c

informacja znajduje się we fragmencie ogłoszenia:

"Najemca ponosić będzie dodatkowe opłaty wynikające z tytułu funkcjonowania we wspólnocie:
- Koszty eksploatacyjne budynku + sprzątanie 5,50 zł/m2 + VAT – w tym ciężary publiczno-prawne – tj. użytkowanie wieczyste i podatek od nieruchomości wg stawek na 2015 r."



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość