Zanikające ciśnienie wody, brak wentylacji w łazience - M House Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
jkl
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2018, 20:44

Zanikające ciśnienie wody, brak wentylacji w łazience - M House Kraków

Postautor: jkl » 08 wrz 2018, 8:58

Dzień dobry,
mam pytanie, czy ktoś ma również problem z ciśnieniem wody? Albo raczej chwilowymi jej zanikami, jeszcze nie zgłaszałem, ale zastanawiam się czy problem również kogoś dotyczy?
Zgłaszałem również problem z wentylacją w łazience, przy odbiorze była sprawna. Aktualnie wentylacja nie działa w ogóle.
Czy również zauważyliście jakieś problemy w mieszkaniach po wprowadzeniu?

J


fredo
Posty: 163
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Zanikające ciśnienie wody, brak wentylacji w łazience - M House Kraków

Postautor: fredo » 08 wrz 2018, 10:50

jkl pisze:mam pytanie, czy ktoś ma również problem z ciśnieniem wody? Albo raczej chwilowymi jej zanikami, jeszcze nie zgłaszałem, ale zastanawiam się czy problem również kogoś dotyczy?

Dzień dobry,

zgaduję, że mieszkasz na jednym z wyższych pięter, tak? Ja bym obstawiał zbyt niskie ciśnienie ciepłej wody w instalacji bloku, tylko pytanie czy jego podniesienie jest możliwe. Rozumiem, że to taka sytuacja, że kiedy bierzesz prysznic, to raz woda leci wrząca, a raz zimniejsza, zwłaszcza w jakichś godzinach, chyba takach, kiedy więcej osób w bloku korzysta z ciepłej wody.

jkl
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2018, 20:44

Re: Zanikające ciśnienie wody, brak wentylacji w łazience - M House Kraków

Postautor: jkl » 08 wrz 2018, 11:43

Tak, na wyższym. Sytuacja dotyczy różnych godzin i raczej zwróciłem uwagę że brakuje zimnej - zdarza się, że zanika całkowicie na kilka sekund.
Jeśli chodzi o ciepłą to będę obserwował. Aczkolwiek kotłownia jest na dachu i ciepła woda płynie z góry?



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości