Przyszli mieszkańcy osiedla Budimex Dobrego Kraków - poznajmy się

Forum osiedla Dobrego w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
Evela
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2017, 18:20

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Budimex Dobrego Kraków - poznajmy się

Postautor: Evela » 29 sie 2017, 18:24

Dzień dobry wszystkim! :)

Pozdrawiam serdecznie z A3 :)


izaol
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2017, 18:40

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Budimex Dobrego Kraków - poznajmy się

Postautor: izaol » 31 sie 2017, 18:42

Witamy się i my :)
Kupilismy mieszkanie w drugim etapie- D4.

Iza i Michał.

bobson
Posty: 24
Rejestracja: 11 maja 2017, 9:51

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Budimex Dobrego Kraków - poznajmy się

Postautor: bobson » 15 wrz 2017, 17:09

Ciekawe jaka część naszego osiedla będzie mieszkaniami pod wynajem, a jaka część będzie mieszkalna dla właścicieli :D
Ciekawe też jak rozłoży się stosunek rodzin do studentów, albo wiekowo jak to będzie wyglądało :)
Wiadomo że wszystko okaże się w praktyce, tak tylko właśnie przejeżdżałem obok i zacząłem się nad tym zastanawiać :)


yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: Przyszli mieszkańcy osiedla Budimex Dobrego Kraków - poznajmy się

Postautor: yarOo_krk » 06 paź 2017, 14:17

tazja pisze:Patrząc się na zinteresowanie tematem to może być sporo mieszkań na wynajem :)

Wydaje mi się to mało prawdopodobne. Forum nie jest rozpowszechnione i mała ilość kupujących zna jego adres dlatego mała ilość odpowiedzi.
Druga kwestia mieszkania nie były tanie więc raczej zdecydowana większość wykładając takie pieniądze ma zamiar tam zamieszkać (w przeciwieństwie do mieszkań na orlińskiego/avii - tam podobno sporo zostało kupionych właśnie pod wynajem)

Pzdr.



Wróć do „Osiedle Dobrego w Krakowie (Budimex) - tematy ogólne dotyczące osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości