Linia tramwajowa pod blokami i jej uciążliwość - osiedle Budimex Dobrego Kraków

Forum osiedla Dobrego w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
prad
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2017, 13:41

Linia tramwajowa pod blokami i jej uciążliwość - osiedle Budimex Dobrego Kraków

Postautor: prad » 02 wrz 2017, 17:16

Wiecie pewnie, że przed ulicę Dobrego Pasterza ma przebiegać linia tramwajowa do Mistrzejowic. Jak oceniacie jej ewentualną uciążliwość dla mieszkańców :?:


anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: Linia tramwajowa pod blokami i jej uciążliwość - osiedle Budimex Dobrego Kraków

Postautor: anth » 03 wrz 2017, 9:09

Raczej nie będzie bardziej uciążliwa niż ruch samochodowy na DP

yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: Linia tramwajowa pod blokami i jej uciążliwość - osiedle Budimex Dobrego Kraków

Postautor: yarOo_krk » 03 wrz 2017, 21:01

Myślę, że nie będzie to uciążliwe. Chyba bardziej słyszalna będzie ul. Bora Komorowskiego :)
A i fajny środek transportu przez pół miasta nam się szykuje :)


alfaromeo
Posty: 14
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:54

Re: Linia tramwajowa pod blokami i jej uciążliwość - osiedle Budimex Dobrego Kraków

Postautor: alfaromeo » 07 wrz 2017, 11:56

czy wiadomo kiedy może rozpoczac sie budowa tej linii tramwajowej? dobrego w godzinach szczytu jest dosc zakorkowane wiec tramwaj jest bardzo fajna alternatywa dla transportu samochodowego.

Evela
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2017, 18:20

Re: Linia tramwajowa pod blokami i jej uciążliwość - osiedle Budimex Dobrego Kraków

Postautor: Evela » 08 wrz 2017, 15:27

yarOo_krk pisze:Myślę, że nie będzie to uciążliwe. Chyba bardziej słyszalna będzie ul. Bora Komorowskiego :)
A i fajny środek transportu przez pół miasta nam się szykuje :)

W pełni się z tym zgadzam :) Poza tym, jest szansa, że tramwaj nieco rozkorkuje Dobrego Pasterza. Sama trasa rzeczywiście zapowiada się interesująco, choć z tego co czytałam w necie - są rozważane dwie trasy i nie wiem czy ten dylemat już został rozwiązany.



Wróć do „Osiedle Dobrego w Krakowie (Budimex) - tematy ogólne dotyczące osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości