Grupa / forum osiedla Dobrego Kraków na .

Forum osiedla Dobrego w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
Weronka
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:38

Grupa / forum osiedla Dobrego Kraków na .

Postautor: Weronka » 08 sty 2018, 16:20

Ludzie, opanujcie się trochę z zakładaniem różnych grup, bo ja chyba już ze trzy widziałam, jak np. tu:
..com/groups/198776614008936

Mamy w miarę uporządkowane forum, na którym są wyszczególnione bloki i tematy, w których toczy się dyskusja na różne tematy związane z osiedlem Dobrego, wszystko jest całkiem uporządkowane i przejrzyste, a dodatkowo jest sporo osób, które kupowały lub kupują mieszkania w Krakowie w innych inwestycjach i mogą podzielić się swoją wiedzą na różne tematy - dla mnie to spora wartość. Podobnie jak to, że deweloper widzi, że patrzymy mu na ręce, a jak będzie nie w porządku, to zobaczą to także inni ludzie, którzy rozważają zakup od niego mieszkania, także w innych inwestycjach, nawet w innych miastach. Nie marnujmy tego, bo jest tu już trochę różnej wiedzy i sporo osób zaangażowanych.

A wierzcie mi, jest naprawdę wiele osób, które nie posiadają konta na fcebooku, a raczej chciałby wiedzieć, co się dzieje na osiedlu. Jak dla mnie różne posty nawołujące do zakładania grup tu czy tam, to spam i rzecz raczej przeszkadzająca, niż przydatna.

Wróć do „Osiedle Dobrego w Krakowie (Budimex) - tematy ogólne dotyczące osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość