Przyszłe opłaty (typu czynsz / woda / ogrzewanie itp.) - osiedle Dobrego Kraków

Forum osiedla Dobrego w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
pan jan
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2018, 11:48

Re: Przyszłe opłaty (typu czynsz / woda / ogrzewanie itp.) - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: pan jan » 24 sty 2018, 11:41

Opłata za miejsce w parkingu podziemnym jest spora , całe utrzymanie hali garażowej typu system wentylacji itp to jednak są koszty znacznie wyższe aniżeli miejsce na zewnątrz ale wiadomo coś za coś
Nie mniej jednak sami widzicie , powracając do kwestii samych mieszkać jak różne kwoty padają tutaj a to przecież dosyć ciekawa informacja 8-)


Ani
Posty: 67
Rejestracja: 04 sty 2017, 13:13

Re: Przyszłe opłaty (typu czynsz / woda / ogrzewanie itp.) - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: Ani » 24 sty 2018, 13:22

yarOo_krk pisze:
Ani pisze:Skąd informacja że do 100 zł ?

Przy kupowaniu mieszkania i miejsca postojowego również otrzymałem informacje od BDX'u, że średnie opłaty za miejsce na parkingu podziemnym to ~100PLN dlatego wybraliśmy miejsce zewnętrze.


Ponawiam pytanie.... za co 100 zl? :)

Każde miejsce w garazu podziemnym ma:
1. wentylacje
2. utrzymanie
3. zasilanie

więc skoro średnie opłaty w innych osiedlach oscylują w okolicach 40 zł to skąd tu nagle 100 zl? :)
Na Avii zarządca dublował opłaty za sprzątanie i za zasilanie tak dla ciekawostki :)

Ani
Posty: 67
Rejestracja: 04 sty 2017, 13:13

Re: Przyszłe opłaty (typu czynsz / woda / ogrzewanie itp.) - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: Ani » 24 sty 2018, 13:23

Trzeba się nad całym tematem dobrze pochylić żeby komuś nie wpadło do głowy naciąganie ludzi.
Powstrzymałbym się tutaj przed tłumaczeniem tej kwoty, bo tak, to prawda ze opłaty są wyższe ale nie aż tak :)


Nikaku
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2018, 12:21

Re: Przyszłe opłaty (typu czynsz / woda / ogrzewanie itp.) - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: Nikaku » 02 paź 2018, 12:41

Mam mieszkanie na osiedlu od czerwca 2018 i w sumie otrzymalismy narazie tylko fakture za prad - nie mam oplaty za czynsz, wode itp?? Powiedzcie mi czy rozliczenie mamy co kilka miesiecy? Czy w cenie czynszu za metr sa wliczone juz oplaty za wode, prad....?

strawa60
Posty: 36
Rejestracja: 11 maja 2017, 9:49

Re: Przyszłe opłaty (typu czynsz / woda / ogrzewanie itp.) - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: strawa60 » 02 paź 2018, 17:06

zajrzyj na maila ktorego podawałeś/aś w budimexie



Wróć do „Osiedle Dobrego w Krakowie (Budimex) - tematy ogólne dotyczące osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość