Komórki / schowki lokatorskie - kupię lub wynajmę - os. Dobrego Kraków

Forum osiedla Dobrego w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
Natalia123456789
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:07

Komórki / schowki lokatorskie - kupię lub wynajmę - os. Dobrego Kraków

Postautor: Natalia123456789 » 29 sty 2018, 14:21

Drodzy Forumowicze :)

Ja mam pytanie trochę w innej kwestii, ale również tyczy się miejsc postojowych i komórek/ schowków lokatorskich.
Czy ktoś z obecnych Forumowiczów (Właściciele w Inwestycji w I, II lub III etapie Osiedle Dobrego- inne budynki- Budimexu) nie chcą sprzedać/wynająć komórki czy też miejsca postojowego w garażu podziemnym samego albo w komórką? W szczególności zależy mi na komórce lokatorskiej/ schowku. Może komuś nie jest potrzebny a po co płacić, skoro środki mogą wpływać co miesiąc same? :)

Ewentualnie czy ktoś z Państwa, nie zna osób, które kupiły mieszkania w tych etapach, które miały by takie zamiary?

Liczę na jakieś pozytywne informacje i pomoc w tej kwestii :)


Natalia123456789
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:07

Komórki / schowki lokatorskie - kupię lub wynajmę - os. Dobrego Kraków

Postautor: Natalia123456789 » 29 sty 2018, 14:23

Ja mam pytanie trochę w innej kwestii, ale również tyczy się miejsc postojowych i komórek/ schowków lokatorskich.
Czy ktoś z obecnych Forumowiczów (Właściciele w Inwestycji w I, II lub III etapie Osiedle Dobrego- inne budynki- Budimexu) nie chcą sprzedać/wynająć komórki czy też miejsca postojowego w garażu podziemnym samego albo w komórką? W szczególności zależy mi na komórce lokatorskiej/ schowku. Może komuś nie jest potrzebny a po co płacić, skoro środki mogą wpływać co miesiąc same? :) Ewentualnie czy ktoś z Państwa, nie zna osób, które kupiły mieszkania w tych etapach, a które miały by takie zamiary sprzedażowe/wynajmu? Liczę na jakieś pozytywne informacje i pomoc w tej kwestii :)

andziakretka
Posty: 33
Rejestracja: 07 cze 2017, 9:41

Re: [Bud. A.] Komórki / schowki lokatorskie - kupię lub wynajmę - os. Dobrego Kraków

Postautor: andziakretka » 29 sty 2018, 14:28

Tak swoją drogą. Czy komórki lokatorskie były sprzedawane dla konkretnych mieszkań? :D


filipetrus
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2018, 12:15

Re: [Bud. A.] Komórki / schowki lokatorskie - kupię lub wynajmę - os. Dobrego Kraków

Postautor: filipetrus » 29 sty 2018, 16:53

andziakretka pisze:Tak swoją drogą. Czy komórki lokatorskie były sprzedawane dla konkretnych mieszkań? :D

Nie wiem, co masz na myśli. Ale komórki były sprzedawane osobno, można było sobie je wybrać według dostępności, w tym ich ilość, lądowały później w umowie deweloperskiej. Podobnie ze schowkami garażowymi, z tym, że one wraz z miejscami postojowymi były wpisywane w umowie sprzedaży (cywilno-prawnej).

anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: [Bud. A.] Komórki / schowki lokatorskie - kupię lub wynajmę - os. Dobrego Kraków

Postautor: anth » 29 sty 2018, 19:43

filipetrus pisze:
andziakretka pisze:Tak swoją drogą. Czy komórki lokatorskie były sprzedawane dla konkretnych mieszkań? :D

Nie wiem, co masz na myśli. Ale komórki były sprzedawane osobno, można było sobie je wybrać według dostępności, w tym ich ilość, lądowały później w umowie deweloperskiej. Podobnie ze schowkami garażowymi, z tym, że one wraz z miejscami postojowymi były wpisywane w umowie sprzedaży (cywilno-prawnej).

A czy pod budynkami B i C są jakieś komórki lokatorskie?
Pytam, bo pod budynkiem A w ogóle nie było, natomiast pod D było ich może z 30. Z twojego postu wynika, jakby można je było kupować hurtowo ;)

filipetrus
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2018, 12:15

Re: [Bud. A.] Komórki / schowki lokatorskie - kupię lub wynajmę - os. Dobrego Kraków

Postautor: filipetrus » 30 sty 2018, 11:24

anth pisze:A czy pod budynkami B i C są jakieś komórki lokatorskie?
Pytam, bo pod budynkiem A w ogóle nie było, natomiast pod D było ich może z 30. Z twojego postu wynika, jakby można je było kupować hurtowo ;)

Pod budynkiem D było rzeczywiście 30 komórek, w dodatku różnej wielkości. Finalizując zakup mieszkania w sierpniu 2017 r. mogłem jeszcze wybierać zarówno komórki, jak i schowki, choć te "ciekawsze" były już zajęte.
Nie wiem niestety, jak wygląda kwestia komórek lokatorskich pod budynkami B i C.



Wróć do „Osiedle Dobrego w Krakowie (Budimex) - tematy ogólne dotyczące osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości