Projekt mieszkania, schemat instalacji elektrycznej i sanitarnej - os. Dobrego

Forum osiedla Dobrego w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Projekt mieszkania, schemat instalacji elektrycznej i sanitarnej - os. Dobrego

Postautor: anth » 04 maja 2018, 11:21

Dostaliście od Budimexu dokumenty dotyczące mieszkania poza tym co można było sobie ściągnąć ze strony inwestycji (czyli rzutu mieszkania)?
Zwracał się ktoś do Budimexu o udostępnienie bardziej szczegółowych planów w formie pdf lub papierowej?


filipetrus
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2018, 12:15

Re: Projekt mieszkania, schemat instalacji elektrycznej i sanitarnej

Postautor: filipetrus » 04 maja 2018, 11:30

anth pisze:Dostaliście od Budimexu dokumenty dotyczące mieszkania poza tym co można było sobie ściągnąć ze strony inwestycji (czyli rzutu mieszkania)?
Zwracał się ktoś do Budimexu o udostępnienie bardziej szczegółowych planów w formie pdf lub papierowej?

Ja jeszcze na etapie kontaktu w sprawie wyboru mieszkania dostałem rzut z projektem instalacji. Poza tym nic, co nie stanowiło załącznika do Umowy Deweloperskiej.

yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: Projekt mieszkania, schemat instalacji elektrycznej i sanitarnej - os. Dobrego

Postautor: yarOo_krk » 07 maja 2018, 15:56

anth pisze:Dostaliście od Budimexu dokumenty dotyczące mieszkania poza tym co można było sobie ściągnąć ze strony inwestycji (czyli rzutu mieszkania)?
Zwracał się ktoś do Budimexu o udostępnienie bardziej szczegółowych planów w formie pdf lub papierowej?

Przy podpisywaniu umowy powinnaś dostać dość "szczegółowy" plan.
Ja przynajmniej dostałem podpisując umowę wstępną przy 2 etapie (wymiary, gniazdka, instalacje itd.)


anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: Projekt mieszkania, schemat instalacji elektrycznej i sanitarnej - os. Dobrego

Postautor: anth » 08 maja 2018, 20:31

yarOo_krk pisze:
anth pisze:Dostaliście od Budimexu dokumenty dotyczące mieszkania poza tym co można było sobie ściągnąć ze strony inwestycji (czyli rzutu mieszkania)?
Zwracał się ktoś do Budimexu o udostępnienie bardziej szczegółowych planów w formie pdf lub papierowej?

Przy podpisywaniu umowy powinnaś dostać dość "szczegółowy" plan.
Ja przynajmniej dostałem podpisując umowę wstępną przy 2 etapie (wymiary, gniazdka, instalacje itd.)

Dzięki za info. Ja nic takiego nie dostałem :?



Wróć do „Osiedle Dobrego w Krakowie (Budimex) - tematy ogólne dotyczące osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości