Uwaga na włamywaczy i złodziei / zabezpieczanie mieszkań podczas wykańczania - os. Dobrego

Forum osiedla Dobrego w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
bobson
Posty: 24
Rejestracja: 11 maja 2017, 9:51

Uwaga na włamywaczy i złodziei / zabezpieczanie mieszkań podczas wykańczania - os. Dobrego

Postautor: bobson » 16 lip 2018, 8:10

Tak informacyjnie, bo może nie każdy z Nas ma tą świadomość:
Uważajcie na swoje mieszkania podczas wykończeń, bo sąsiad zgłosił mi że ktoś próbował mu się włamać do mieszkania.
Obecnie jeszcze nikt w bloku nie mieszka, ludzie się nie znają i nie wiedzą kto jest mieszkańcem, a kto osobą postronną, do tego klatka jest prawie cały czas otwarta, a niektórzy mają dosyć cenne rzeczy na mieszkaniach, jak na przykład nierozpakowane meble jeszcze czy sprzęt.


korpat
Posty: 17
Rejestracja: 10 mar 2017, 0:50

Re: Uwaga na włamywaczy i złodziei / zabezpieczanie mieszkań podczas wykańczania - os. Dobrego

Postautor: korpat » 16 lip 2018, 18:35

Dziękuję za informację.Ochrona na tym osiedlu działa?

Ani
Posty: 67
Rejestracja: 04 sty 2017, 13:13

Re: Uwaga na włamywaczy i złodziei / zabezpieczanie mieszkań podczas wykańczania - os. Dobrego

Postautor: Ani » 02 paź 2018, 0:48

po zbóju.
raz wysiadłem w nocy z samochodu a tu pod blokiem spał gość na ławce, myślałem że żul... a tu nasz szanowny ochroniarz za 8000 zł miesiecznie (!)
są tacy i tacy, ale samo pytanie dotyczące sensu ochrony jest bardzo dyskusyjne, są 3 wejścia do klatek, 1 gość w A3.


anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: Uwaga na włamywaczy i złodziei / zabezpieczanie mieszkań podczas wykańczania - os. Dobrego

Postautor: anth » 04 paź 2018, 19:16

Koszt ochrony to 15k/msc. Jest to prawie 1/3 czynszu.

dwayne7
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2018, 21:11

Re: Uwaga na włamywaczy i złodziei / zabezpieczanie mieszkań podczas wykańczania - os. Dobrego

Postautor: dwayne7 » 05 paź 2018, 11:30

anth pisze:Koszt ochrony to 15k/msc. Jest to prawie 1/3 czynszu.

:shock: To jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że ochrony trzeba się pozbyć kosztem dobrego monitoringu.



Wróć do „Osiedle Dobrego w Krakowie (Budimex) - tematy ogólne dotyczące osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości