[Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego
[Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego
Powiedzcie mi jak to jest z dzwonkiem do drzwi mieszkania. Czy taki dzwonek montują od razu i jak się robi odbiór mieszkania to dzwonek już jest ? Czy ten dzwonek z takim dźwiękiem jak mi się podoba można sobie samemu zamontować ? jak to jest ? Czy to wszyscy mieszkańcy bloku muszą mieć jednakowy dźwięk dzwonka na początku ? - bo drzwi do mieszkań też w bloku wszyscy mają takie same. Podobno są pancerne.
Re: [Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego
Nie wiem jak będzie w tym przypadku, ale obstawiałabym, że tu także dzwonek do drzwi będzie w domofonie, czyli nie będzie osobnego urządzenia, tylko wszystko w tym jednym
I dzwonek powinien działać już przy odbiorze mieszkania.

Re: [Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego
A co jeśli ja bym chciał mieć inny dźwięk dzwonka do drzwi wejściowych do mieszkania ? - że jak do mnie ktoś przyjdzie to nie będzie pukał i stukał do drzwi tylko użyje tego dzwonka. Jak ten dźwięk dzwonka ustalić do mieszkania ? na taki jak mi się podoba.
Re: [Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego
Darom pisze:A co jeśli ja bym chciał mieć inny dźwięk dzwonka do drzwi wejściowych do mieszkania ? - że jak do mnie ktoś przyjdzie to nie będzie pukał i stukał do drzwi tylko użyje tego dzwonka. Jak ten dźwięk dzwonka ustalić do mieszkania ? na taki jak mi się podoba.
Nie mam pojęcia, czy da się ustawić inny dzwonek do drzwi w dzwonku w domofonie, ale też nigdy nie było to dla mnie jakoś bardzo ważne. Myślę, że gdyby się uprzeć, to dałoby się też założyć własny dzwonek, tylko po co... Zazwyczaj i tak, jeżeli ktoś przychodzi w gości, to najpierw dzwoni domofonem, a po tym, to się już takiej osoby spodziewamy i zwykle nawet nie dzwoni, tylko otwiera się jej drzwi

Wróć do „[Bud. A] (etap I) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość