[Bud. A] Czy ktoś wie co będzie w lokalach usługowych w bloku - os. Dobrego Kraków

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku A Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
Weronka
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:38

Re: [Bud. A] Czy ktoś wie co będzie w lokalach usługowych w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: Weronka » 26 gru 2017, 0:54

A lokale też już prawie gotowe :) Na pewno przydadzą się jakieś w budynku, choć mam nadzieję, że nie będą uciążliwe dla mieszkańców, zwłaszcza niższych pięter bloku.

Obrazek

Ciekawe co znaczą te X na szybach, czy chodzi o to, żeby w nie przypadkiem nie wleźć. Ładne te tynki przy lokalach usługowych, mają ciekawą fakturą. Swoją drogą chyba ta część budynku z lokalami, nie będzie w żaden sposób ogrodzona.


Ani
Posty: 67
Rejestracja: 04 sty 2017, 13:13

Re: [Bud. A] Czy ktoś wie co będzie w lokalach usługowych w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: Ani » 27 gru 2017, 16:29

te X, są po to zeby ktoś nie wszedł w szybe :)

Weronka
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:38

Re: [Bud. A] Czy ktoś wie co będzie w lokalach usługowych w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: Weronka » 27 gru 2017, 18:55

Właśnie taką opcję też brałam pod uwagę :)


bobson
Posty: 24
Rejestracja: 11 maja 2017, 9:51

Re: [Bud. A] Czy ktoś wie co będzie w lokalach usługowych w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: bobson » 18 lip 2018, 22:35

Nie wiem czy ktoś już zauważył, ale mamy Żabkę w bloku na dole w naszym bloku :)
Do tego w lokalu obok jest baner że powstaje tam restauracja, ciekawe co, osobiście stawiam na jakieś sushi, a w kolejnym bloku ulotka o biurze nieruchomości :)



Wróć do „[Bud. A] (etap I) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości