[Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku A Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
lecter
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2018, 12:08

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: lecter » 05 cze 2018, 9:42

Ja biorę inspektora nadzoru 400zł


bobson
Posty: 24
Rejestracja: 11 maja 2017, 9:51

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: bobson » 05 cze 2018, 11:26

Dostaliśmy telefon z terminem odbioru: 25.06 :)
My jesteśmy z klatki A, piętro 5 :)

Jeszcze nie wiemy czy będziemy szukali firmy albo inspektora do odbioru, czy spróbujemy sami odebrać, przemyślimy w najbliższych dniach :)

dziu
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2018, 9:51

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: dziu » 10 cze 2018, 7:21

Widziałem przed weekendem, że odbiory były juz wykonywane. Czy ktoś z Panstwa posiada informacje o stanie odbieranych mieszkan? Duzo usterek?


strawa60
Posty: 36
Rejestracja: 11 maja 2017, 9:49

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: strawa60 » 11 cze 2018, 19:58

coś tu śmierdzi, nie ma na forum już zarejestrowanej osoby Krystyna1 i do tego posty zostały usunięte. Czyżby jakiś .?
Ostatnio zmieniony 12 cze 2018, 8:59 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Państwo wybaczą, ale te posty były dodawane przez próbującą się tu reklamować firmę zajmującą się odbiorami, więc były "mało wiarygodne"

grzech
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2017, 8:32

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: grzech » 12 cze 2018, 21:43

dziu pisze:Widziałem przed weekendem, że odbiory były juz wykonywane. Czy ktoś z Panstwa posiada informacje o stanie odbieranych mieszkan? Duzo usterek?


Cześć,
mam nadzieje że ktoś w końcu odebrał mieszkanie i znajdzie choć chwilę żeby podzielić się wrażeniami jak było na odbiorze i oczywiście czy będzie dużo poprawek. Sam mam odbiór 22 czerwca i nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam i czekam na info.

anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: anth » 13 cze 2018, 6:24

strawa60 pisze:coś tu śmierdzi, nie ma na forum już zarejestrowanej osoby Krystyna1 i do tego posty zostały usunięte. Czyżby jakiś .?

Powód: Państwo wybaczą, ale te posty były dodawane przez próbującą się tu reklamować firmę zajmującą się odbiorami, więc były "mało wiarygodne"


Wspomniana firma chwali się na ., że ma już dwa odbiory za sobą na Dobrego Pasterza, natomiast w KW widnieją dwie Krystyny, więc niekoniecznie był to ..

Dzisiaj powinna pojawić się bardziej wiarygodna opinia, bo mieszkanie odbiera osoba z grupy na ..

lecter
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2018, 12:08

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: lecter » 13 cze 2018, 12:56

Z przykrością zawiadamiam że nie odebrałem mieszkania sporo niedociągnięc :evil: . Następny odbiór za 30 dni. :(

alfaromeo
Posty: 14
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:54

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: alfaromeo » 13 cze 2018, 13:01

lecter pisze:Z przykrością zawiadamiam że nie odebrałem mieszkania sporo niedociągnięc :evil: . Następny odbiór za 30 dni. :(

Można prosić o więcej szczegółów?


lecter
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2018, 12:08

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: lecter » 13 cze 2018, 17:41

Krzywa posadzka, rysy (pęknięcia)ścian, brak zachowanych kątów różnica prawie 1.5cm, stolarkę okienną dokładnie sprawdzić, :evil:

markof
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2018, 21:30

Re: [Bud. A] Odbiory mieszkań od dewelopera Budimex - osiedle Dobrego Kraków

Postautor: markof » 14 cze 2018, 22:08

Ja również nie odebrałem. Niestety jakość wykonania to jakaś żenada. Wykonanie tynków woła o pomstę do nieba. Brak prądu w gniazdkach. W kuchni np prąd tylko w jednym z czterech. W sypialni to samo. Brak kątów. Radzę zapłacić te 300-400zł i pójść z profesjonalistą. Przy moim odbiorze przedstawiciel GW puchł z każdą chwilą i zapierał się że moje uwagi do jakości tynków są subiektywne i są kwestią gustu. Nie wiem czy śmiać się czy płakać z takiego komentarza ale jak się wydaje kilkaset tysięcy to się oczekuje prostych ścian. A tynki wyglądają jakby ktoś się uczył je dopiero robić. Kilka lat temu odbierałem mieszkanie od innego dużego dewelopera i mam porównanie jak powinno wyglądać mieszkanie w stanie deweloperskim.
Kolejna sprawa to wykonanie części wspólnych. Łączenie płytek podłogowych z cokołami zespoinowane fugą! która już się w większości wykruszyła. Powinien być silikon i wie to przeciętny Kowalski a Budimex odebrał od GW blok tak wykończony.
Na następny odbiór biorę inspektora budowlanego.



Wróć do „[Bud. A] (etap I) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość