[Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku A Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
filipetrus
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2018, 12:15

[Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: filipetrus » 22 lip 2018, 19:52

Cześć!

Moje mieszkanie w Budynku D dopiero w drodze, ale ciekaw jestem, czy ktoś z Was dopytywał już Budimexu odnośnie montażu klimatyzacji? Mam na myśli postawienie jednostki na balkonie, bo wieszanie na elewacji na pewno nie wchodzi w grę.


shuger
Posty: 29
Rejestracja: 08 sty 2018, 21:42

Re: [Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: shuger » 23 lip 2018, 19:56

Bez 2 zdań nie powinno to być problemem.
Współcześnie klimatyzacja to jest standard a innej możliwości niż montaż indywidualny na balkonie nie ma.

Ani
Posty: 67
Rejestracja: 04 sty 2017, 13:13

Re: [Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: Ani » 02 paź 2018, 9:04

tak? :)

to zadaj oficjalne pytanie do budimexu nieruchomości... zobaczysz co odpiszą na temat gwarancji i dupochroniarstwa dewelopera.


dwayne7
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2018, 21:11

Re: [Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: dwayne7 » 02 paź 2018, 21:58

Ja mam zamontowaną klimatyzację schowaną u siebie na loggi (na elewacji, ale wewnątrz loggi). Nie było żadnego problemu. Zarządca się zgodził i poinformował tylko, że jeśli pojawią się jakieś problemy u mnie w mieszkaniu związane z przebiciem elewacji budynku, to będzie to moja wina i znika odpowiedzialność dewelopera. No, ale to jest oczywiste. Tak samo jak to, że nie ma szans (przy poprawnym montażu) na żadne negatywne skutki.

filipetrus
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2018, 12:15

Re: [Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: filipetrus » 03 paź 2018, 9:48

dwayne7 pisze:Ja mam zamontowaną klimatyzację schowaną u siebie na loggi (na elewacji, ale wewnątrz loggi). Nie było żadnego problemu. Zarządca się zgodził i poinformował tylko, że jeśli pojawią się jakieś problemy u mnie w mieszkaniu związane z przebiciem elewacji budynku, to będzie to moja wina i znika odpowiedzialność dewelopera. No, ale to jest oczywiste. Tak samo jak to, że nie ma szans (przy poprawnym montażu) na żadne negatywne skutki.

A czy można prosić Cię o przesłanie zdjęcia zamontowanej jednostki? Jeżeli masz jakieś opory, to może na wiadomość prywatną. Dzięki!

dwayne7
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2018, 21:11

Re: [Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: dwayne7 » 03 paź 2018, 18:20

filipetrus pisze:A czy można prosić Cię o przesłanie zdjęcia zamontowanej jednostki? Jeżeli masz jakieś opory, to może na wiadomość prywatną. Dzięki!

Jasne. Wyślij mi swój email na PW.

kristach
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:11

Re: [Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: kristach » 24 cze 2019, 12:13

Cześć,

Można wiedzieć do kogo pisałeś w sprawie zgody?

Pozdrawiam

Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Re: [Bud. A] Montaż klimatyzacji na balkonie / loggi w bloku - os. Dobrego Kraków

Postautor: Darom » 07 wrz 2019, 7:55

Też jestem ciekaw tego. Jeśli można to proszę o informację na PW.



Wróć do „[Bud. A] (etap I) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość