[Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
alfaromeo
Posty: 14
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:54

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: alfaromeo » 18 paź 2017, 12:48

Dysponuje ktoś aktualnymi zdjęciami? Ciekawość mnie zżera jak wygląda na dzień dzisiejszy II etap a przez najbliższe 4 tygodnie nie mam jak podjechać na miejsce budowy :(


anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: anth » 18 paź 2017, 18:08

z dzisiaj

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: yarOo_krk » 29 paź 2017, 10:29

Zdjęcia ze wczoraj (28.10.2017):

Widok z Bora Komorowskiego (II etap już widoczny):
Obrazek

Widok na etap III:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Parking pod budynkiem A:
Obrazek

Etap II:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


alfaromeo
Posty: 14
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:54

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: alfaromeo » 28 lis 2017, 12:47

bdx umiescil na swojej stronie zdjecia z dnia 25 listopada 2017:
budimex-nieruchomosci.pl/krakow-osiedle-dobrego-2/zobacz-swoje-osiedle.html

Weronka
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:38

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: Weronka » 28 lis 2017, 22:24

Faktycznie wygląda na to, że budowa II etapu osiedla Budimex Dobrego w Krakowie, idzie całkiem nieźle :) Mam nadzieję, że najbardziej uciążliwe prace zakończą się, zanim zanim mieszkańcy pierwszego etapu zaczną się wprowadzać do swoich mieszkań.

Obrazek

Tu widać sporo betonu, ale jednak ściany osłonowe chyba będą tu z białych pustaków :)

Obrazek

Ściany wewnętrzne oddzielające od siebie mieszkania oraz oddzielające mieszkania od części wspólnych, także budują z silikatów, podobno bardzo dobry materiał na to, żeby zamieszkać w zbudowanym z niego domu :)

Obrazek

Jest nawet jakieś urządzenie pomiarowe, miejmy nadzieję, że dzięki temu będziemy mieć w mieszkaniach proste ściany i sufity, a zdarzały się tu rożne wpadki Budimexowi na innych inwestycjach w Krakowie :)

yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: yarOo_krk » 29 lis 2017, 14:32

Weronka pisze:Ściany wewnętrzne oddzielające od siebie mieszkania oraz oddzielające mieszkania od części wspólnych, także budują z silikatów, podobno bardzo dobry materiał na to, żeby zamieszkać w zbudowanym z niego domu :)

Z tego co widzę to silikaty najprawdopodobniej będą stanowiły również ściany zewnętrzne w niektórych mieszkaniach w budynku D1.
Zastanawia mnie dlaczego?

Chodzi dokładnie o ten piony:

Obrazek

Obrazek

yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: yarOo_krk » 15 gru 2017, 8:56

Aktualne zdjęcia via investmap.pl :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Weronka
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:38

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: Weronka » 26 gru 2017, 1:03

Budowa etapu drugiego idzie całkiem nieźle, myślę, że jest szansa na to, zanim w pierwszym budynku zaczną się odbiory nowych mieszkań od dewelopera Budimex :)

Obrazek

Zdjęcia od strony Osiedla Familijnego zbudowanego przez dewelopera Buma - odległość pomiędzy tymi budynkami wydaje mi się być całkiem rozsądna.

Obrazek

Budują już ściany osłonowe nowego bloku z pustaków silikatowych, jeśli zima nadal będzie łagodna, to pewnie będzie im to szło całkiem sprawnie :)

Obrazek

A tu jeszcze fotografia północnej strony powstającego budynku :)


alfaromeo
Posty: 14
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:54

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: alfaromeo » 10 sty 2018, 11:57

Ma ktoś aktualne zdjęcia II etapu?
Interesuje mnie, które piętro jest w tym momencie w trakcie budowy od trony ul. Dobrego Pasterza?

anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: [Bud. D] Budowa II etapu Osiedla Dobrego Kraków - Budimex (zdjęcia i opinie)

Postautor: anth » 10 sty 2018, 18:39

Kończą szóste



Wróć do „[Bud. D] (etap II) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość