[Bud. D] Zawiadomienie z sądu o wpisie roszczenia (etap II) - Dobrego Kraków

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

[Bud. D] Zawiadomienie z sądu o wpisie roszczenia (etap II) - Dobrego Kraków

Postautor: yarOo_krk » 21 lut 2018, 9:05

Witam,
Czy dostaliście już zawiadomienie o wpisie do księgi wieczystej (dot. roszczenia)?


Jellenio
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2017, 13:45

Re: [Bud. D] Zawiadomienie z sądu o wpisie roszczenia (etap II) - Dobrego Kraków

Postautor: Jellenio » 21 lut 2018, 9:06

W zeszłym tygodniu przyszło pocztą. (Etap I)

goya
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2018, 12:02

Re: [Bud. D] Zawiadomienie z sądu o wpisie roszczenia (etap II) - Dobrego Kraków

Postautor: goya » 26 lut 2018, 21:12

Czego dokładnie dotyczy wspomniane roszczenie? póki co my nic nie dostaliśmy.


yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: [Bud. D] Zawiadomienie z sądu o wpisie roszczenia (etap II) - Dobrego Kraków

Postautor: yarOo_krk » 27 lut 2018, 8:31

goya pisze:Czego dokładnie dotyczy wspomniane roszczenie? póki co my nic nie dostaliśmy.

wpisu do księgi wieczystej.

W moim przypadku umowę deweloperską (dot. etap II) podpisywałem kilka dni przed ślubem. Roszczenie przyszło niedawno na panieńskie nazwisko mojej żony - dopytywałem notariusza co z tym fantem zrobić - poinformowano mnie, że przy podpisywaniu umowy przeniesienia własności będziemy musieli z żoną pokazać odpis aktu małżeństwa - wtedy dane zostaną zaktualizowane.

To taka informacja dla tych, którzy są w podobnej sytuacji ;)

katiarott
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2017, 20:24

Re: [Bud. D] Zawiadomienie z sądu o wpisie roszczenia (etap II) - Dobrego Kraków

Postautor: katiarott » 28 lut 2018, 13:14

My jeszcze nic nie dostaliśmy... też etap II :roll:



Wróć do „[Bud. D] (etap II) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości