Osiedle Rząska (ul. Klubowa) / deweloper SoInvest - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Asvb
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2026, 15:16

Re: Osiedle Rząska (ul. Klubowa) / deweloper SoInvest - opinie na forum

Postautor: Asvb » 28 kwie 2026, 10:49

Mariusz_wd pisze:
kaczyss pisze:Czy są na grupie osoby, które kupiły mieszkanie od dewelopera SoInvest?

Poszukuję kontaktu do osób, od których deweloper zażądał dopłaty w związku z większym niż zakładał projekt metrażem mieszkania. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Kupiłem mieszkanie na tym osiedlu proszę o kontakt

Witam, skoro jest Pan właścicielem mieszkania na tym osiedlu to proszę o info jakiej firmy macie pompy ciepła?


Mariusz_wd
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2026, 23:07

Re: Osiedle Rząska (ul. Klubowa) / deweloper SoInvest - opinie na forum

Postautor: Mariusz_wd » 12 cze 2026, 19:15

Asvb pisze:
Mariusz_wd pisze:
kaczyss pisze:Czy są na grupie osoby, które kupiły mieszkanie od dewelopera SoInvest?

Poszukuję kontaktu do osób, od których deweloper zażądał dopłaty w związku z większym niż zakładał projekt metrażem mieszkania. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Kupiłem mieszkanie na tym osiedlu proszę o kontakt

Witam, skoro jest Pan właścicielem mieszkania na tym osiedlu to proszę o info jakiej firmy macie pompy ciepła?


York



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości