Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
Mniej więcej na końcu ulicy Fabrycznej w Krakowie stoi stary budynek, chyba był jakoś związany z istniejącym tam Polmosem. Z tego co pamiętam, to było w nim też przedszkole jakieś, albo coś podobnego. W każdym razie z tego, co kojarzę, to budynek należy do dewelopera Inter-Bud i jeszcze nie tak dawno mieszkali w nim ludzie, którzy mieli prawo do tych mieszkań czy ich wykupu. Ale chyba zostali namówieni do zmiany miejsca zamieszkania, pewnie źle na tym nie wyszli.
Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
W każdym razie budynek chyba kilka lat stał pusty i nie wyglądało na to, żeby jakoś dużo się przy nim działo.

Ale teraz wygląda na to, że deweloper się za ten obiekt zabrał i jest on remontowany, a pewnie i jakoś będzie przebudowywany.

Ktoś się może orientuje, co się dzieje w związku z tym budynkiem? Co miało by się w nim później znaleźć?

Ale teraz wygląda na to, że deweloper się za ten obiekt zabrał i jest on remontowany, a pewnie i jakoś będzie przebudowywany.

Ktoś się może orientuje, co się dzieje w związku z tym budynkiem? Co miało by się w nim później znaleźć?
Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
To będzie budynek mieszkalny ciągle, czy zostanie to przerobione na jakieś biura albo hotel?

Ciekawe, jak to będzie wyglądało po remoncie, ale to ma szansę być ładny budynek moim zdaniem.

Ciekawe, jak to będzie wyglądało po remoncie, ale to ma szansę być ładny budynek moim zdaniem.
Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
A ktoś może był zapoznać się z tablicą informacyjną inwestycji? Tam powinno być chyba opisane, czy to będzie budynek mieszkalny, czy jednak jakieś usługi, typu hotel albo biura. Sam budynek, widać, że ma swoje lata, ciekawe czy uda im się zrobić z niego coś ładnego. Lokalizacja jest niezła, centrum blisko, ale dosyć spokojnie, usługi jakieś w okolicy są, na tramwaj na Mogilską nie jest daleko.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości