Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
arti
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2017, 0:30

Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

Postautor: arti » 08 maja 2026, 14:45

Mniej więcej na końcu ulicy Fabrycznej w Krakowie stoi stary budynek, chyba był jakoś związany z istniejącym tam Polmosem. Z tego co pamiętam, to było w nim też przedszkole jakieś, albo coś podobnego. W każdym razie z tego, co kojarzę, to budynek należy do dewelopera Inter-Bud i jeszcze nie tak dawno mieszkali w nim ludzie, którzy mieli prawo do tych mieszkań czy ich wykupu. Ale chyba zostali namówieni do zmiany miejsca zamieszkania, pewnie źle na tym nie wyszli.


arti
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2017, 0:30

Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

Postautor: arti » 08 maja 2026, 14:48

W każdym razie budynek chyba kilka lat stał pusty i nie wyglądało na to, żeby jakoś dużo się przy nim działo.

Obrazek

Ale teraz wygląda na to, że deweloper się za ten obiekt zabrał i jest on remontowany, a pewnie i jakoś będzie przebudowywany.

Obrazek

Ktoś się może orientuje, co się dzieje w związku z tym budynkiem? Co miało by się w nim później znaleźć?

arti
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2017, 0:30

Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

Postautor: arti » 08 maja 2026, 14:50

To będzie budynek mieszkalny ciągle, czy zostanie to przerobione na jakieś biura albo hotel?

Obrazek

Ciekawe, jak to będzie wyglądało po remoncie, ale to ma szansę być ładny budynek moim zdaniem.


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

Postautor: luc » 17 cze 2026, 10:43

A ktoś może był zapoznać się z tablicą informacyjną inwestycji? Tam powinno być chyba opisane, czy to będzie budynek mieszkalny, czy jednak jakieś usługi, typu hotel albo biura. Sam budynek, widać, że ma swoje lata, ciekawe czy uda im się zrobić z niego coś ładnego. Lokalizacja jest niezła, centrum blisko, ale dosyć spokojnie, usługi jakieś w okolicy są, na tramwaj na Mogilską nie jest daleko.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości