Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
Re: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
Czy ktoś już kupował mieszkanie w tej inwestycji? Udało się wam może coś wynegocjować, np. obniżenie ceny komórki lokatorskiej, brak kosztów u notariusza? Bo ceny za m2 dość wysokie i zastanwiam się czy gdzieś schodzą przy inny rzeczach
Re: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
Teraz to raczej wszędzie rabaty masa pustych mieszkań stoi i niszczeje deweloperzy nie mogę tego trzymać bo gołębie obsraja, klatki obrudza lokatorzy nielicznych mieszkań i do tego koszty mediów i inne
Re: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
notloya pisze:Czy ktoś już kupował mieszkanie w tej inwestycji? Udało się wam może coś wynegocjować, np. obniżenie ceny komórki lokatorskiej, brak kosztów u notariusza? Bo ceny za m2 dość wysokie i zastanwiam się czy gdzieś schodzą przy inny rzeczach
Na tak ogromne profity jak przywołujesz to raczej bym nie liczył gdziekolwiek.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości