Nowa inwestycja przy ul. Lema / Czyżyńska Kraków - informacje i opinie na forum
Re: Nowa inwestycja przy ul. Lema / Czyżyńska Kraków - informacje i opinie na forum
Jak widac, nie maja strony internetowej albo jakas strony sprzedazy. Czy ktos o tym wie ?
Re: Nowa inwestycja przy ul. Lema / Czyżyńska Kraków - informacje i opinie na forum
Warto przyjrzeć się otoczeniu, bo jednak ulica Czyżyńska, choć całkiem niedaleko centrum Krakowa, to jednak ma swoją specyfikę, na którą też warto zwrócić uwagę, jak się szuka w Krakowie czegoś do mieszkania.

Jest tam blisko taki pustostan - ruina, a w zasadzie, to chyba nie jest do końca pustostan, bo jednak widać ślady bytowania człowieka.

I to też jest do rozważenia, czy warto mieć takie sąsiedztwo, no chyba, że coś się zmieni do czasu oddania tego budynku, ale jednak w Krakowie bywa tak, że takie zmiany nie zachodzą zbyt szybko.

Jest tam blisko taki pustostan - ruina, a w zasadzie, to chyba nie jest do końca pustostan, bo jednak widać ślady bytowania człowieka.

I to też jest do rozważenia, czy warto mieć takie sąsiedztwo, no chyba, że coś się zmieni do czasu oddania tego budynku, ale jednak w Krakowie bywa tak, że takie zmiany nie zachodzą zbyt szybko.
-
hiperleksja
- Posty: 26
- Rejestracja: 29 wrz 2024, 21:18
Re: Nowa inwestycja przy ul. Lema / Czyżyńska Kraków - informacje i opinie na forum
iti pisze:I to też jest do rozważenia, czy warto mieć takie sąsiedztwo, no chyba, że coś się zmieni do czasu oddania tego budynku, ale jednak w Krakowie bywa tak, że takie zmiany nie zachodzą zbyt szybko.
Zdecydowany plus, bo będzie odstraszać Sebixów w pierdowozach i blondynki z Botoxem w ustach.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 53 gości