
Jest ciężki sprzęt i wygląda na to, że jak na razie wzmacniają teren, żeby się nic po sąsiedzku nie zawaliło, jak zrobią wykop, a pewnie mały nie będzie.

Jakoś tak więcej przestrzeni się tam zrobiło bez tego biurowca, który został wyburzony pod budowę nowej inwestycji.




