Mazowiecka 21 Kraków / deweloper Skanska - zabudowa (mieszkaniowa?) w miejscu biurowca

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Mazowiecka 21 Kraków / deweloper Skanska - zabudowa (mieszkaniowa?) w miejscu biurowca

Postautor: luc » 08 cze 2026, 23:50

Tak czy inaczej budowa tego cudu ruszyła już na całego.

Obrazek

Jest ciężki sprzęt i wygląda na to, że jak na razie wzmacniają teren, żeby się nic po sąsiedzku nie zawaliło, jak zrobią wykop, a pewnie mały nie będzie.

Obrazek

Jakoś tak więcej przestrzeni się tam zrobiło bez tego biurowca, który został wyburzony pod budowę nowej inwestycji.


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Mazowiecka 21 Kraków / deweloper Skanska - zabudowa (mieszkaniowa?) w miejscu biurowca

Postautor: luc » 08 cze 2026, 23:52

Tu chyba widać mniej więcej obrys wykopu czyli pewnie i budynku.

Obrazek

A jakby ktoś się chciał dowiedzieć więcej, to poniżej tablica informacyjna inwestycji.

Obrazek

Ciekawe, ile czasu im ta budowa zajmie, ale oni chyba dosyć sprawnie budują.

luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Mazowiecka 21 Kraków / deweloper Skanska - zabudowa (mieszkaniowa?) w miejscu biurowca

Postautor: luc » 08 cze 2026, 23:54

Długo się mieszkańcy tych bloków i kamienic po sąsiedzku widokiem nie nacieszą.

Obrazek

No i wychodzi na to, że przybędzie trochę mieszkańców w okolicy, bo w tym biurowcu, to jednak nikt nie mieszkał.

Obrazek

Ciekawe, jakby porównać, jaką powierzchnię użytkową miał stary biurowiec, a jaką będzie miał budowany przez dewelopera Skanska blok?


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Mazowiecka 21 Kraków / deweloper Skanska - zabudowa (mieszkaniowa?) w miejscu biurowca

Postautor: luc » 08 cze 2026, 23:58

No i bardzo mnie ciekawi, jak to się wpisze w tą okolicę, na pewno lokale usługowe na plus tam, może jakąś restaurację ciekawą otworzą, zresztą była taka na parterze tego biurowca.

Obrazek

Ta okolica jest całkiem przyjemna, moim zdaniem całkiem sporo na nią teraz zrzucają, ale to nie pierwsza nowa inwestycja w tym rejonie, więc pewnie ten kawałek miasta to jeszcze jakoś wytrzyma.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 82 gości