humbak pisze:
w zyciu bym tu nic nie kupil
bo? jakaś trauma?
humbak pisze:
w zyciu bym tu nic nie kupil
humbak pisze:nie tylko to dolne kwadratowe okno sie nie otwiera, ale prawie na pewno to wysokie boczne tez nie.. by sie moglo otworzyc to trzeba by taki balkon francuski/ogranicznik by nikt latwo nie wypadl
Elendium pisze:Faktycznie, ściana skierowana na (przyszły) park jest najatrakcyjniejsza - ale ceny idą z tym w parze, a deweloper nie negocjuje powyżej tych 4-5% które widnieje na niektórych ofertach, więc kosztują w okolicy 16-17k za metr.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 59 gości