Inwestycja Hynka Kraków - Dasta Invest - opinie i forum mieszkańców

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Galaxy

Re: Inwestycja Hynka Kraków - Dasta Invest - opinie i forum mieszkańców

Postautor: Galaxy » 27 lip 2020, 13:20

Tak, dokładnie 4 piętro. Okna też są wyższe niż standardowe.

Grzejniki to zmiana lokatorska na etapie budowy :)

painkar

Postautor: painkar » 27 lip 2020, 14:32

Jezeli to poludniowa ekspozycja to troszke lipa z doswietleniem. Ciekawe jak ciemno jest w pólnocnych albo wschodnich częsciach bloku . Pomimo że baaardzo mi sie podoba z zewnatrz ta inwestycja to doświetlenie przez te loggie i zabudowane balkony niestety na wielki minus :?

luk984

Postautor: luk984 » 31 lip 2020, 12:37

Powiem tak - od strony południowej jest jak najbardziej OK, szczególnie dla narożnych mieszkań. Od strony północnej no cóż - kupując takie mieszkanie trzeba się liczyć z tym, że będzie ciemno bez względu na loggie.

Co do samych loggi to dla mnie akurat jest kilka plusów takiego rozwiązania:
1. Nie wyobrażam sobie braku zadaszenia nad balkonem/loggia. Wymknięcie pionowe balkonów daje też zdecydowanie większą prywatność niż pseudościanki z pleksi.
2. Mieszkanie będzie się zdecydowanie mniej nagrzewać co dla strony południowej wyższych kondygnacji jest zdecydowanym plusem.

BTW zaczęły się już może docelowe odbiory mieszkań ? Z tego co kojarze miało to ruszyć w okolicach 3 sierpnia.

LQS

Postautor: LQS » 31 lip 2020, 14:16

wg planu zagospodarowania teren pasa lotniczego będzie przeznaczony pod organizacje masowych imprez - fajnie będą mieli mieszkańcy od strony południowej przy samym pasie - taki sylwester z balkonu :lol:

piszecie ze jeszcze nie ma odbiorów a wykończenie lokali na parterze od dobrych kilku tygodni trwa - interes nie moze czekać :)

podoba mi się zagospodarowanie przy avii i Orlińskiego na pasie - powinni to przeciągnąć do końca pod samą dastę - teren nabrałby smaku, bo na razie to jest to jeden wielki parking z wybuchającymi samochodami :) straszenie poniszczona jest ta nawierzchnia, pełno dzikiego trawska i wszędzie gdzie się popatrzy to bączki .
myślę ze jakby tomex przenieśli na cześć pasa to tez by to się sprawdziło - takie straganiki ze świeżymi owocami warzywami i mięsem

teren przy biedronce - te blaszaki tez ma potencjał - chociaż na razie to tam większość to handel ubraniami z drugiej ręki :shock:

Jasna Invest wjechała z kolejną pewnie ostania inwestycją (nie licząc trzeciego etapu dasty) - myślę ze kwestia czasu i teren się ucywilizuje

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”