Centralna Park Kraków - Develia deweloper - opinie i forum / Czyżyny

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Vilyar

Re: Centralna Park Kraków - Develia deweloper - opinie i forum / Czyżyny

Postautor: Vilyar » 23 mar 2021, 9:49

JanuszBiznesu pisze:
pozdro pisze:Te bloki sa paskudne to niema sie co dziwic po 8000zl mozna miec cos bardziej estetycznego

Możeszmi powiedzieć co w tej cenie można mieć lepszego?

To ja sobie jednak pozwolę wyrazić swoją opinię - mianowicie uważam że oferty na plaszowie są ciekawsze niż centralna, jest więcej miejsca, łatwiejszy wyjazd z osiedli. A ceny często niższe niż te 8k

pvaxi

Postautor: pvaxi » 04 maja 2021, 12:00

Cześć,

szukam mieszkania 4-pokojowego dla rodziny 2+2. Ceny dużych mieszkań w najnowszym etapie CP są od 7350zł. Ciężko znaleźć coś innego w podobnej cenie w sensownej odległości od centrum. Pozdro miał coś podrzucić, ale na razie cisza.
Jak oceniacie te mieszkania 83m i 86m? Może ktoś też się nad którymś z nich zastanawia albo kupił w poprzednim etapie (tam ten drugi układ był mniejszy i miał 79m).
Myślicie, że to osiedle to byłby dobry wybór dla rodziny? Jeśli nie to co innego?

iti

Postautor: iti » 04 maja 2021, 13:44

pvaxi pisze:Jak oceniacie te mieszkania 83m i 86m? Może ktoś też się nad którymś z nich zastanawia albo kupił w poprzednim etapie (tam ten drugi układ był mniejszy i miał 79m).

Wrzuć rozkłady, o jakie chodzi.

pvaxi

Postautor: pvaxi » 04 maja 2021, 15:43

iti pisze:
pvaxi pisze:Jak oceniacie te mieszkania 83m i 86m? Może ktoś też się nad którymś z nich zastanawia albo kupił w poprzednim etapie (tam ten drugi układ był mniejszy i miał 79m).

1)
Obrazek

2)
Obrazek

rado

Postautor: rado » 04 maja 2021, 15:52

pvaxi pisze:
iti pisze:

1)
Obrazek

2)
Obrazek

Z tych dwoch wybralbym to 2, wyglada sympatycznie szkada tylko ze wiekszosc okien jest na polnoc

buda

Postautor: buda » 04 maja 2021, 17:05

pvaxi pisze:Cześć,

szukam mieszkania 4-pokojowego dla rodziny 2+2. Ceny dużych mieszkań w najnowszym etapie CP są od 7350zł. Ciężko znaleźć coś innego w podobnej cenie w sensownej odległości od centrum. Pozdro miał coś podrzucić, ale na razie cisza.
Jak oceniacie te mieszkania 83m i 86m? Może ktoś też się nad którymś z nich zastanawia albo kupił w poprzednim etapie (tam ten drugi układ był mniejszy i miał 79m).
Myślicie, że to osiedle to byłby dobry wybór dla rodziny? Jeśli nie to co innego?

Wybieram nr 2, bo ma dwie łazienki, a nie łazienkę i wc jak nr 1. Duża łazienka 6 m jak w nr 1 - fajna rzecz, przy scianach szafki, wanna, umywalka, na środku można tańczyć - po co.
W nr 1 te dwa pokoje mają naprzeciw siebie okna - jedna osoba idzie spac, druga pali światło i puszcza muzykę lub nawija przez telefon - to jest zawsze gorszy układ, bo są zakłocenia.

W obu mieszkaniach u mnie zabudowalibyśmy kuchnie- sciany i drzwi, bo kuchnie mają okna. Wyciągi w salonie a aneksem są fajne, ale hałasują. Gotowanie czegoś przez 4 godziny na wyciągu - można oszaleć i nic nie słychać w pokoju. Otwierasz zmywarkę - i para śmierdzi w calym salonie.
Oba mieszkania fajne.

shahp

Postautor: shahp » 04 maja 2021, 18:00

Numer 2.
Okna sypialni i kuchni wychodzące na północ to nic złego. Resztę masz zachod/południe.

pvaxi

Postautor: pvaxi » 05 maja 2021, 11:20

A odnośnie samego osiedla i lokalizacji? Jest to dobre miejsce do życia? Może jakaś ciekawa alternatywa?

rado

Postautor: rado » 05 maja 2021, 12:46

pvaxi pisze: A odnośnie samego osiedla i lokalizacji? Jest to dobre miejsce do życia? Może jakaś ciekawa alternatywa?

To juz zalezy od Twoich preferencji. IMO tam jest ok, rozsadna odleglosc do centrum ale też do NH, która ma dobra infrastrukturę, złobki, przedszkola, niezle szkoly. Jak mieszkałem na z 10 lat temu na Bieńczycach i miałem małe dzieci to sobie chwaliłem ale teraz bym tam raczej nie chciał mieszkać bo jest też tam bardzo miejsko czyli dość tłoczno, głośno itd. a preferencje poszly mi w szeregówki, blizniaki i tereny podmiejskie.

Bettyw1

Postautor: Bettyw1 » 06 maja 2021, 11:05

pvaxi pisze:
iti pisze:

1)
Obrazek

2)
Obrazek

Polecam się tam przejść, stoi już zamieszkany blok w takim układzie i te mieszkania w rogach od strony dziedzińca to...no słabo z tymi oknami i dostępem światła (oraz bliskością okien sąsiadów) jak dla mnie. Ale to kaszy musi sam ocenić, rozkład 2 faktycznie lepszy. Natomiast do samego miejsca/osiedla byłam bardzo sceptycznie nastawiona, póki nie poszłam na spacer. Teren jest duży, odległości mieszkań na tych 'skrzydlach" bloku wystarczające, słabo trochę (na istniejącym, zamieszkanym terenie) z infrastrukturą dla dzieci, bo większość zajmuje parking naziemny, ale w tych nowych etapach ma to być już lepiej rozwiązane. Na osiedlu jest zlobek (prywatny), przedszkole (z jakąś umowa z samorządem, płaci się śmieszne pieniądze), żabka, sushi, jakieś firmy. Do M1 rzut beretem, do tramwaju/autobusu na Centralnej jakieś 12 min szybkim tempem. Szkoła podstawowa też niedaleko, GoJump, Avatar, muzeum gier, Park Lotników - wszystko w zasięgu spaceru. Ja bardzo zmieniłam (na plus) zdanie o tym miejscu po kilku wizytach.

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”