Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: Master » 18 wrz 2021, 9:14

asander pisze:
robcio pisze:Borowego to myślę, że z 20 od strzała

Możliwe, tylko, że jak przestrzeli przeddzień wzrostu stup i być może końcówki hossy, to potem będzie łyso spuszczać z powrotem na 12-15k w tej części miasta :) No ale czas pokaże. Póki co mamy strzyżyny więc trzeba korzystać ;)

Ta cena, to tylko spekulacja kolegi, jak na razie nic nie wiadomo o tym, jak deweloper to wycenia. Choć oni chyba cenią budowane przez siebie mieszkania.


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: Mar G » 18 wrz 2021, 9:43

pozdro pisze:Nie traćcie wiary. Zablokujemy to szaleństwo w postaci trasy Zwierzynieckiej. Odsuniemy betoniarza Majchrowskiego w 2023 od władzy i jego skorumpowaną ekpię.

tak sądzisz ? oni się dopiero rozkręcają

lovekrakow.pl/aktualnosci/ekspercka-dyskusja-o-trasie-lagiewnickiej_42798.html

3obwodnica.krakow.pl/trasa-zwierzyniecka

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: robcio » 18 wrz 2021, 11:46

Master pisze:
asander pisze:
robcio pisze:Borowego to myślę, że z 20 od strzała

Możliwe, tylko, że jak przestrzeli przeddzień wzrostu stup i być może końcówki hossy, to potem będzie łyso spuszczać z powrotem na 12-15k w tej części miasta :) No ale czas pokaże. Póki co mamy strzyżyny więc trzeba korzystać ;)

Ta cena, to tylko spekulacja kolegi, jak na razie nic nie wiadomo o tym, jak deweloper to wycenia. Choć oni chyba cenią budowane przez siebie mieszkania.


Oczywiście, że spekulacja ale nie oszukujmy się, te okolice chcąc nie chcąc zawsze uchodziły i dalej uchodzą za bastion prestiżu, można się z tym zgadzać lub nie ale to zawsze dobry materiał by ten prestiż wycenić i na to by cenę postawić (dla statystycznego człowiek) w kosmosie.
Skoro przy arenie są wedle ofert mieszkania po 20 to może się okazać, że po 20 tutaj to one będą w promocji :)

Ale zobaczymy jak to wyjdzie…


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: pozdro » 18 wrz 2021, 12:25

Jakby tam były mieszkania poniżej 15k to bym się zdziwil przecież to pod samą aleją waszyngtona, kopce i inne

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: Master » 18 wrz 2021, 12:44

robcio pisze:
Master pisze:
asander pisze:Możliwe, tylko, że jak przestrzeli przeddzień wzrostu stup i być może końcówki hossy, to potem będzie łyso spuszczać z powrotem na 12-15k w tej części miasta :) No ale czas pokaże. Póki co mamy strzyżyny więc trzeba korzystać ;)

Ta cena, to tylko spekulacja kolegi, jak na razie nic nie wiadomo o tym, jak deweloper to wycenia. Choć oni chyba cenią budowane przez siebie mieszkania.

Oczywiście, że spekulacja ale nie oszukujmy się, te okolice chcąc nie chcąc zawsze uchodziły i dalej uchodzą za bastion prestiżu, można się z tym zgadzać lub nie ale to zawsze dobry materiał by ten prestiż wycenić i na to by cenę postawić (dla statystycznego człowiek) w kosmosie.
Skoro przy arenie są wedle ofert mieszkania po 20 to może się okazać, że po 20 tutaj to one będą w promocji :)
Ale zobaczymy jak to wyjdzie…

Nie twierdzę, że tak nie będzie, może nawet więcej, tylko to niepoważne, rzucanie sobie jakimiś kwotami i rozprawianie o tym, czy to dużo czy mało. Wejdzie do sprzedaży, to się dowiemy :)

asander
Posty: 394
Rejestracja: 30 wrz 2020, 19:49

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: asander » 18 wrz 2021, 13:27

pozdro pisze:Jakby tam były mieszkania poniżej 15k to bym się zdziwił przecież to pod samą aleją waszyngtona, kopce i inne


Przeceniasz trochę :) Myślę, że większe znaczenie ma dostęp do wałów Rudawy i Błoń, niż Kopiec czy Aleja Waszyngtona, do której jednak jest kawałek (wjazd od Salwatora). Mieszkam tu już 5 lat i najintensywniej korzystałem z Sikornika wtedy kiedy był covidowy zakaz :lol:

Okolica faktycznie jest w porządku, zwłaszcza też, że w końcu wzięli się za remont Królowej Jadwigi. Jednak czy jest warta 15k-20k? Dla mnie nie.

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: pozdro » 18 wrz 2021, 14:55

tam wszystko jest super błonia, rudawa, wisła, WTR, AGH, centrum muzyki, stadiony, good loody, nawet na Rynek to na piechotę pewnie z 30min. No jak na jakichś betonowych grzegórzkach biorą 12-15k to tutaj jak najbardziej 20k to takie Krakowskie Beverly Hills :mrgreen:

Padre
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2021, 20:30

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: Padre » 19 wrz 2021, 16:26

pozdro pisze:tam wszystko jest super błonia, rudawa, wisła, WTR, AGH, centrum muzyki, stadiony, good loody, nawet na Rynek to na piechotę pewnie z 30min. No jak na jakichś betonowych grzegórzkach biorą 12-15k to tutaj jak najbardziej 20k to takie Krakowskie Beverly Hills :mrgreen:

Ja będę brał tam mieszanie dla siebie . To będzie dla mnie i mojej żony na stare lata , nasz Emaus spokoju :P
Więc dam każde pieniądze. Dla mnie jest to miejsce idealne (stadion liczy się tylko jeden ale to nie to forum :twisted: ) !!! Nawet jak zrobią ten tunel.
Co do ceny to ... Co najmniej 22 tys. Aczkolwiek jeszcze nie klepniete .
Mnie wszystko jedno nawet może być po 30.


Ekonomistaiznawca
Posty: 103
Rejestracja: 11 wrz 2021, 14:00

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: Ekonomistaiznawca » 19 wrz 2021, 22:06

Padre pisze:Ja będę brał tam mieszanie dla siebie . To będzie dla mnie i mojej żony na stare lata , nasz Emaus spokoju :P
Więc dam każde pieniądze.Mnie wszystko jedno nawet może być po 30.


Oczywiscie, jesli to wymarzone miejsce i ciekawe mieszkania to nie ma sie co zastanawiac. Teraz juz na zadupiu mieszkania przekroczyly 10k/m2, Skoro kaska jest to trzeba z niej korzystac. Takich ciekawych miejsc pod budowe w Krakowie coraz mniej. Niedlugo na pierwotnym to beda w centrum chodzily juz tylko inwestycje z najwyzszej polki za chorendalne pieniadze, a w normalniejszych cenach ok 10-15k/m2 jedynie dostepne bede na rogatkach. Kto nie zdazyl niech zaluje.

toxicator
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:47

Re: Emaus Garden Kraków (ul. Borowego) od Grupa Matejek - opinie na forum

Postautor: toxicator » 20 wrz 2021, 23:43

Jak Matejkowi udało się sprzedać blok bezpośrednio przy torach to żadna trasa Zwierzyniecka im nie straszna.
Liczę na ciekawą inwestycję, jednak obawiam się cen zaporowych.
Gorąco pozdrawiam,
Toxic 8-)
youtu.be/x99kEA3_rqA



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości