Sakowich pisze:Jeśli zrealizują go według założeń, to będzie coś świeżego na rynku krakowskim. Znam szczegóły projektu, robi wrażenie. Noho mocno podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o propozycję zagospodarowania miejsca, w którym żyjesz.
Ale planują coś ekstra, dzięki czemu warto by więcej zapłacić za takie mieszkania? Będzie jakiś wyróżnik osiedla, że mieszkańcy będą mieli np. dostęp do czegoś, czego standardowo nie montuje robi się na osiedlach mieszkaniowych?

Ciekawi, jak po tych zamianie na mieszkaniówkę, będzie wyglądał główny budynek młyna przy ul. Mogilskie, na nim chyba siedzi konserwator zabytków, więc mam nadzieję, że zostanie to dobrze odświeżone, ale generalnie nie jakoś gruntownie przebudowane.