Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
em_be
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2022, 7:28

Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: em_be » 20 cze 2022, 7:32

Cześć,

na pograniczu Krakowa i Wieliczki powstaje nowa inwestycja domów jednorodzinnych - magnoliowa-twin.pl

Czy wiecie coś więcej o tym projekcie i deweloperze?

Byłem na miejscu, okolica dość ciekawa - cisza, spokój, dużo zieleni, choć wszędzie naokoło trwa budowa kolejnych osiedli.

Cena wydaje się nie najgorsza zwłaszcza jak na dzisiejsze realia.

A jakie są plusy i minusy niezauważalne na pierwszy rzut oka?


LQS
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 22:31

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: LQS » 20 cze 2022, 7:56

Na pierwszy rzut oka niezle ale kto to kupi? Oferta dla rodzin które przy obecnej sytuacji stop nie ma szans ma zakup. Tylko gotowkowcy

em_be
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2022, 7:28

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: em_be » 21 cze 2022, 23:21

Zastanawiam się skąd taka cena. Wydaje mi się atrakcyjna w porównaniu do innych, podobnych inwestycji. Zazwyczaj ich ceny oscylują w granicach 950 tys - 1 mln. Pytanie gdzie może być haczyk. Lokalizacja powinna jeszcze zwiększać cenę.


Aleksandraa123
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2022, 0:05

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: Aleksandraa123 » 26 wrz 2022, 23:40

Odwiedziłam ostatnio budowę, miałam spotkanie z przedstawicielem biura nieruchomości. Domki są naprawdę interesujące, maja fajny układ, a lokalizacja jest świetna. Zaniepokojona poprzednim postem mówiącym, że coś musi być nie tak bo cena jest za niska, zabrałam na spotkanie znajomego, który pracuje u innego dewelopera i zna się na rzeczy. Nie zgłaszał żadnych uwag co do jakości wykonania.

em_be
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2022, 7:28

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: em_be » 27 wrz 2022, 2:11

Trudno ocenić jakość wykonania, bo póki co bardziej zaawansowany fragment I etapu to SSO A mniej zaawansowany dopiero niedawno wyszedł z ziemi.

Rozwikłałem zagadkę niskiej ceny. Po prostu są to mikrodziałki o powierzchni maksymalnie 2a. I to jest cała działka, nie powierzchnia ogrodu. Ogrodu zostanie połowa z tego. Prawdę mówiąc większe ogródki często mają parterowe mieszkania w Krakowie. To duży minus.

Natomiast na plus promocja, w ramach której w cenie deweloper oferuje pompę ciepła. Dość osobliwe jest tylko miejsce jej montażu - w gabinecie. Domyślam się, że w garażu po prostu by się nie zmieściła.

Ogólnie miejsce ciekawe i podtrzymuję, że cena jest zastanawiająco atrakcyjna jak na tę lokalizację.

megi
Posty: 730
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: megi » 27 wrz 2022, 12:54

em_be pisze:Ogólnie miejsce ciekawe i podtrzymuję, że cena jest zastanawiająco atrakcyjna jak na tę lokalizację.

A jaka tam cena i za co? Możesz napisać coś więcej, wrzucić jakieś zdjęcie / wizualizację?

Jak z dojazdami do Krakowa z tej lokalizacji? Możliwe są codzienne dojazdy do szkoły / pracy z Wieliczki?

NickTheGreek
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2022, 12:40

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: NickTheGreek » 30 wrz 2022, 12:53

Też rozważałem choć mi raczej nie odpowiada termin (szukam czegoś gotowego szybciej).

To co mnie naprawdę jednak odstrasza to, tak jak przedmówca zaznacza, wielkość działek. Psa nie wyprowadzisz. Choć oczywiście są ciekawe tereny dookoła no ale nie po to uciekasz z miasta żeby nie mieć gdzie wstawić basenik dla dziecka.

Dla osób które już były i oglądały - czy z jednej ze stron (której?) faktycznie jest teren wojskowy tj. nic się nie wybuduje a na drugiej już coś powstaje? Jeżeli tak to czy jest tam szansa na sąsiada z podobną działką płot w płot?

vatsoo
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2022, 22:48

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: vatsoo » 03 paź 2022, 22:53

Hej,

Jak dla mnie haczykiem w cenie jest poziom hałasu. Za lasem, ale niżej jest autostrada. Byłem tam w sobotę koło południa - dla mnie zdecydowanie za głośno. Nie jest to odgłos miasta tylko naprawdę głośny szum pędzących aut, podejrzewam ze niemal cała dobę.

Wciąż jest lepiej niż na Trockiego, nie wiem jak tam można było pozwolić coś budować w tej odległości. Mam nadzieje ze chociaż powstaną ekrany przy autostradzie.


NickTheGreek
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2022, 12:40

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: NickTheGreek » 06 paź 2022, 9:42

@vatsoo to mnie zmartwiłeś ;-) Nie byłem tam jeszcze oglądać ale widziałem już parę pojedyńczych inwestycji w Węgrzcach/Kokotowie i tam niestety ten sam problem. W domu cisza ale na tarasie/balkonie szum.

Gared
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2022, 12:52

Re: Magnoliowa Twin - 4K Development / Wieliczka k. Krakowa - opinie na forum

Postautor: Gared » 12 lis 2022, 13:45

Potwierdzam, spory hałas z autostrady. Poza tym obok zaczęte są 2 duże inwestycje, a droga dojazdowa do osiedla jest bardzo wąska, (część między lasem a osiedlem domków szeregowych, na Leśnej już jest ok). Mam wątpliwości czy tam miną się 2 auta. Czy ktoś może rozmawiał z inwestorem o tej kwestii, czy są szanse na poszerzenie tej drogi? Obawiam się też korków na Leśnej, bo rano korek do świateł na Ochocie zaczyna się już przy sklepie.
Drugie pytanie, czy przed garażem stanie drugie auto? Nie mini ani kombi, tylko normalna osobówka. Niby są wymiary ale to może być złudne?
Gdzie będą zatrzymywać się zmotoryzowani goście? Droga osiedlowa wydaje się za wąska, obok 2 inne osiedla- więc może być ciężko.
Pompa ciepła nie zmieści się w garażu i planują umieścić ją w mikroskopijnym gabinecie? hm...
Z drugiej strony okolica dla rodzin z dziećmi całkiem ok- 3 przedszkola naokoło, spacer do szkoły od Ochoty chodnikiem (na Leśnej nie ma) szybkim krokiem ok 20 minut, dobrze zaopatrzony sklep, piekarnia, sushi bar, mały stolik, fryzjer, kwiaciarnia, jakaś szkoła językowa, robotyka. Dużo potrzebnych do życia rzeczy w miarę blisko.
Ja ciągle jeszcze się zastanawiam.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 38 gości