Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Lempo
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:27

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Lempo » 20 lis 2022, 22:41

aktualnie podano mi że kosztuje 15k


Adam1
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2022, 19:57

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Adam1 » 22 lis 2022, 19:59

Dan pisze:Witam.
Ja jakiś czas temu rozmawiałem tylko nie pamietam czy z kierownikiem budowy czy z deweloperem ale mi powiedział ze przekazanie kluczy prawdopodobnie ma być na przełomie grudzień/ styczeń.

A macie już może jakaś firmę na oku która Wam piece będzie montować? Zawsze to lepiej z polecenia firmę wziąć.
Pozdrawiam

To samo info również otrzymałem, że klucze w grudniu, albo w styczniu.

Dan
Posty: 48
Rejestracja: 19 gru 2020, 10:46

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Dan » 23 lis 2022, 11:31

A w umowach macie takie terminy wpisane jeśli chodzi o na zakończenie budowy i przekazanie kluczy?
Narazie się wszystko Wam zgadza jeśli chodzi o terminy?

To jest najlepsze ze obok już żwawo kopią a nasza inwestycja wyraźnie zwolniła z tempem.

A macie może kogoś sprawdzonego co do tych piecu gazowych? Chodzi mi o montaż, pierwsze uruchomienie itd..

Pozdrawiam


pati908
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2022, 9:30

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: pati908 » 30 lis 2022, 9:33

Adam1 pisze:
Dan pisze:Witam.
Ja jakiś czas temu rozmawiałem tylko nie pamietam czy z kierownikiem budowy czy z deweloperem ale mi powiedział ze przekazanie kluczy prawdopodobnie ma być na przełomie grudzień/ styczeń.

A macie już może jakaś firmę na oku która Wam piece będzie montować? Zawsze to lepiej z polecenia firmę wziąć.
Pozdrawiam

To samo info również otrzymałem, że klucze w grudniu, albo w styczniu.


Opóźniają się. Kierownik zawsze przy rozmowie podaje inny termin wykonania wylewek i innych etapów budowy. Ciekawe czy wyrobią się do końca stycznia....

sedetzka
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2021, 19:50

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: sedetzka » 30 lis 2022, 14:38

pati908 pisze:
Adam1 pisze:
Dan pisze:Witam.
Ja jakiś czas temu rozmawiałem tylko nie pamietam czy z kierownikiem budowy czy z deweloperem ale mi powiedział ze przekazanie kluczy prawdopodobnie ma być na przełomie grudzień/ styczeń.

A macie już może jakaś firmę na oku która Wam piece będzie montować? Zawsze to lepiej z polecenia firmę wziąć.
Pozdrawiam

To samo info również otrzymałem, że klucze w grudniu, albo w styczniu.


Opóźniają się. Kierownik zawsze przy rozmowie podaje inny termin wykonania wylewek i innych etapów budowy. Ciekawe czy wyrobią się do końca stycznia....


Cześć,

dziś rano rozmawiałam z kierownikiem budowy, który powiedział mi, że od jutra ruszają z budową drogi dojazdowej. Miesiąc temu wspominał, że klucze być może będą do odebrania jeszcze w grudniu, dziś natomiast potwierdził, że bardziej należy nastawiać się na styczeń. Prosił, aby zadzwonić jeszcze przed świętami, ponieważ wtedy będzie znał więcej szczegółów. Jest to dość kłopotliwe pod kątem ustawiania ekipy remontowej, która przynajmniej w moim przypadku, już chce się umawiać na konkretny termin, co oczywiście rozumiem. Mam nadzieję, że przed świętami sytuacja faktycznie się rozjaśni.

Adam1
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2022, 19:57

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Adam1 » 30 lis 2022, 23:14

sedetzka pisze:
pati908 pisze:
Adam1 pisze:To samo info również otrzymałem, że klucze w grudniu, albo w styczniu.


Opóźniają się. Kierownik zawsze przy rozmowie podaje inny termin wykonania wylewek i innych etapów budowy. Ciekawe czy wyrobią się do końca stycznia....


Cześć,

dziś rano rozmawiałam z kierownikiem budowy, który powiedział mi, że od jutra ruszają z budową drogi dojazdowej. Miesiąc temu wspominał, że klucze być może będą do odebrania jeszcze w grudniu, dziś natomiast potwierdził, że bardziej należy nastawiać się na styczeń. Prosił, aby zadzwonić jeszcze przed świętami, ponieważ wtedy będzie znał więcej szczegółów. Jest to dość kłopotliwe pod kątem ustawiania ekipy remontowej, która przynajmniej w moim przypadku, już chce się umawiać na konkretny termin, co oczywiście rozumiem. Mam nadzieję, że przed świętami sytuacja faktycznie się rozjaśni.

Ja rozmawiałem z kierownikiem w czerwcu odnośnie wylewek. Dostałem info, że będą zrobione w lipcu. Natomiast w lipcu dostałem info, że zrobią je w sierpniu. W ten sposób do dziś nie zostały zrobione. Jeśli z drogą dojazdową będzie szło tak jak z wylewkami to sytuacja raczej się nie rozjaśni przed świętami. Chyba, że tymi Wielkanocnymi.

Dan
Posty: 48
Rejestracja: 19 gru 2020, 10:46

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Dan » 02 gru 2022, 15:40

Cześć Wszystkim.
Ja dzisiaj również rozmawiałem z kierownikiem.
Powiedział ze rozpoczęcie przekazania kluczy będzie najprawdopodobniej pod koniec stycznia.
Dla mnie szok bo mówili ze możliwy będzie grudzień na przekazania a teraz co innego…
Teraz widać ze zaczyna im terminu brakować to więcej się coś dzieje na budowie a tak to byla cisza i spokój.

Co innego było mówione przy podpisywaniu umowy a co innego życie weryfikuje… ciekawe czy faktycznie ten styczeń jest realnym terminem. Tak nawiasem mówiąc to u mnie już minął termin na przekazanie kluczy zgodnie z umowa deweloperską.

Pozdrawiam

Olo1
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2021, 11:59

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Olo1 » 03 gru 2022, 22:32

Byłem wczoraj na budowie wylewają wylewki a z drogą wjazdową walczyli choć jak taka pogoda może być ciężko z terminami.


Lempo
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2022, 16:27

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Lempo » 09 gru 2022, 19:17

Dzisiaj deweloper wysłał mi informacje o zakończeniu etapu V budowy - w teorii budynek jest gotowy w stanie deweloperskim

Dan
Posty: 48
Rejestracja: 19 gru 2020, 10:46

Re: Green Apartments Kraków (ul. Petrażyckiego) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Dan » 16 gru 2022, 22:47

Ja również mam taka informacje. A tutaj jeszcze tyle pracy pozostało…



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 44 gości