Albatrosów Kraków / osiedle w okolicy ul. Golikówka od dewelopera Instal Kraków - informacje i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
jankomuzykanto

Re: Albatrosów Kraków / osiedle w okolicy ul. Golikówka od dewelopera Instal Kraków - informacje i opinie na forum

Postautor: jankomuzykanto » 10 mar 2024, 20:44

Paulinkam1 pisze:
jankomuzykanto pisze:Budowa inwestycji instalu przy przy ul. Albatrosów rośnie :) termin oddania pod koniec tego roku.

Obrazek

Gdzie to dokladnie jest?
Te budynki sa w sprzedazy czy będą dopiero?

maps.app.goo.gl/Gm94dwZLduo5MvVX6?g_st=ic

Oferty nigdzie nie widziałem, wiec najprawdopodobniej dopiero będą.

jankomuzykanto

Re: Albatrosów Kraków / osiedle w okolicy ul. Golikówka od dewelopera Instal Kraków - informacje i opinie na forum

Postautor: jankomuzykanto » 11 cze 2024, 12:27

Sprzedaż wystartuje w II/III kwartale tego roku.
wiarygodnydeweloper.pl/wkrotce-w-sprzedazy/albatrosow

Obrazek

BMX

Postautor: BMX » 11 cze 2024, 23:45

jankomuzykanto pisze:Sprzedaż wystartuje w II/III kwartale tego roku.

Ciekawe, jaką to będzie miało formułę, czy to będą bliźniaki jakieś, czy będą to takie minibloki z kilkoma mieszkaniami na różnych poziomach. Projekt mnie jakoś specjalnie nie urzeka, ale z Instalem tak mam. Dzięki za info.!

jankomuzykanto

Postautor: jankomuzykanto » 12 cze 2024, 9:11

BMX pisze:
jankomuzykanto pisze:Sprzedaż wystartuje w II/III kwartale tego roku.

Ciekawe, jaką to będzie miało formułę, czy to będą bliźniaki jakieś, czy będą to takie minibloki z kilkoma mieszkaniami na różnych poziomach. Projekt mnie jakoś specjalnie nie urzeka, ale z Instalem tak mam. Dzięki za info.!

Zapewne takie minibloki, wg informacji z internetu mieszkań będzie 16.

BMX

Postautor: BMX » 12 cze 2024, 13:50

Popytałem i słyszałem też wersję, że spore bliźniaki z garażem, więc zobaczymy.

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”